Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Ebru Şallı 'dan Hastalığı Hakkında Açıklama...

Ebru Şallı ‘dan Hastalığı Hakkında Açıklama…

-

Son dönemlerde herkesin diline doladığı, kelime anlamı ‘Gözlerinin Ardında’ yani ‘Behind Her Eyes’ isimli dizi ile gündem olan uyku felci rahatsızlığının kurbanlarından olarak gösterilen Ebru Şallı, bu iddialara cevap verdi. İşte ünlü modelin hakkında çıkarılan dedikodunun gerçek olup olmadığı Haberimizde…Ebru Şallı ‘nın Özlemi Derinden Etkiledi…

Ebru Şallı ‘dan Hastalığı Hakkında Açıklama…

Ünlü model Ebru Şallı‘nın geçtiğimiz yıl küçük oğlu Pars’ı kaybetmesinin ardından yaşamış olduğu tarifsiz acı nedeniyle ‘uyku felci’ hastalığıyla boğuştuğu çok konuşulmuştu.

Ebru Şallı Mini Elbisesiyle Kapadokya’yı Kıskandırdı!

Geçtiğimiz hafta sonu işadamı eşi Uğur Akkuş ile Bebek Otel ‘de olan Ebru Şallı, otelden çıkarken magazin muhabirleriyle ayak üstü sohbet etti.  Hakkında çıkan uyku felci sorunu hakkında da yöneltilen sorulara cevap veren Ebru Şallı, yeniden yurt dışına gideceğinide belirttirken Uğur Akkuş’da sessiz kalmadı.

İddialar Asılsızmı?

44 yaşlarındaki Ebru Şallı, uyku felci gibi bir sorunu olmadığını iletirken, Uğur Akkuş ise eşi Ebru Şallı‘ nın böyle bir rahatsızlığının olmadığını ve çıkan dedikoduların tamamen asılsız olduğunu ifade etti.

Ebru Şallı kimdir?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Halise Öz Torununu Mu Öldürecek

Sefirin Kızı 49. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halise Öz Torununu Mu...

0
Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 49. yeni bölümüyle 19 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mavi, hamile olduğunu öğrendikten sonra ne...
Seren Serengil

Seren Serengil’den Sevenlerini Üzen Açıklama