Salı, Mayıs 11, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Ebru Şallı 'nın Özlemi Derinden Etkiledi...

Ebru Şallı ‘nın Özlemi Derinden Etkiledi…

-

Lenfoma tedavisi gören küçük oğlu Pars’ı Geçtiğimiz Nisan ayında, kaybeden ünlü model Ebru Şallı, son röportajındaki açıklamaları yürekleri burktu. Yaşadığı o eşsiz anları anlatan güzel model, “Hayatta durmaya çalışıyorum. Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum” şeklinde anlattı. Ebru Şallı başka neler neler söyledi? İşte Detaylar…Ebru Şallı Mini Elbisesiyle Kapadokya’yı Kıskandırdı!

Ebru Şallı ‘nın Özlemi Derinden Etkiledi…

Lenfoma tedavisi gören küçük oğlu Pars’ı Geçtiğimiz Nisan ayında, kaybeden ünlü model Ebru Şallı, acı ölümün sonrasında kendisini dış dünyayla bağını koparmış ve eve kapatmıştı. Toparlanmak için ciddi emek harcayan Ebru Şallı, Mother’s Life dergisine verdiği bir röportajda çok içten ve özel açıklamalar da bulundu.

“Gerçek Olduklarını Düşünmüyorum”

Sosyal medyada kendisine yapılan eleştirileri ciddiye almadığını belirten Şallı, “Gerçek olduklarını düşünmüyorum. Normal bir insanın bu konu hakkında tek kelime bile söylerken vicdanen yerle bir olacağını düşünüyorum. Gerçek olmayan o sanal ortamda yazılan çirkin yorumlar. Tamamen organize suç işleyen insanlar, Allah hepsine şifa versin” dedi.

“Melek Kokusu Arada Bir Geliyor Bana”

Ponçik diye bahsettiği Pars ile bağlantısının sonsuza kadar devam edeceğini söyleyen Ebru Şallı, “Onunla bağlantım hep devam ediyor, sonsuza kadar da edecek. Çok büyük ve kutsal bir bağ. Çok özlüyorum. Ve bazen onun kokusunu duyuyorum işte o anlar beni zorluyor tabii. Eşsiz melek kokusu arada bir geliyor bana, şükrediyorum. Onunla yaptığımız her şeyi devam ettirmeye çalışıyorum. Devam ettirip daha fazlasını da yapacağım gücüm yettikçe” diye konuştu.

“2020 Hayatımın En Kötü Yılı Oldu”

Ebru Şallı 2021’den beklentilerini ise şöyle ifade etti; “2020 hayatımın en kötü yılı oldu. Esasında dünyaya baktığımızda da ciddi global bir pandemi sorunu yaşıyoruz. Kimse bu yıl harikaydı diyemez. 2021 inşallah herkese sağlık neşe, mutluluk getirsin. Gerisi inanın hikâye.”

“Şöhretin Başımı Döndürdüğünü Hatırlamıyorum”

Ünlü model; “Şöhretle birlikte ayaklarınızın yerden kesildiği gerçek Ebru’dan uzaklaştığınız oluyor mu” şeklinde yöneltilen soruyu ise  “Ben 17 yaşımdan beri ünlüyüm böyle büyüdüm. Hiç şöhretin başımı döndürdüğünü hatırlamıyorum. Böyle büyüdüğüm için zaten her şeyi çok sindirmiş oluyorsunuz.” şeklinde yanıtladı.

Ebru Şallı kimdir? 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yasak Elma'dan Bombalı Veda

Yasak Elma 110. Bölüm Sezon Finaliyle Ekrana Geldi! Yasak Elma’dan Bombalı...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Yasak Elma, 110. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizinin sezon finali bölümünde; Ender, Yıldız'la Hasan Ali'nin oynadığı oyunu bozmak için el...
kim-kardashian-ayaklariyla-dalga-konusu-oldu

Kim Kardashian Ayaklarıyla Dalga Konusu Oldu

Pınar Altuğ Yeni İmajının Sırrını Açıkladı

Pınar Altuğ Yeni İmajının Sırrını Açıkladı