Ana SayfaÜnlülerEbru Gündeş Reza Zarrab'a Boşanma Davası Açtı!

İlgili Postlar

Ebru Gündeş Reza Zarrab’a Boşanma Davası Açtı!

Ebru Gündeş 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab’a Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı. Gündeş dilekçesinde “Hayatında başka kadınlar var” dedi. Detaylar haberimizin devamında…

Ebru Gündeş kimdir?

Kızını Bir Kez Bile Aramadı

Ebru Gündeş, Reza Zarrab’la 2010 yılında dünya evine girdi. İkilinin 1 yıl sonra kızları Alara dünyaya geldi. Evliliklerden 3 yıl sonra Zarrab, tutuklanmış ve 1 yılın ardından serbest bırakılmıştı. Çiftin evliliklerindeki ilk kırılma anı ise 22 Mart 2016’da tatil için gittikleri Miami’de, Reza Zarrab’ın havalimanında gözaltına alınması oldu. Tutuklanan Zarrab, 1 yıl sonra “itirafçı” oldu ve serbest bırakıldı. Zarrab, eşi ve kızı Türkiye’de olmasına rağmen New York’ta yaşamaya başlamıştı.

Hürriyet’in haberine göre ABD’de süren dava Ebru Gündeş ve Reza Zarrab arasında gerginliğe yol açmıştı. İlk kez 2016 yılında kavga ettiler ve 8 ay hiç konuşmadılar. Gündeş’in iddiasına göre Zarrab kızını bir kez bile aramadı. Sonunda barışsalar da aralarındaki sorunlar devam etti.

Ebru Gündeş’i Makyajsız Görenler Gözlerine İnanamad

Evimden ve Hayatımdan Defol

Ebru Gündeş ile Reza Zarrab arasındaki ikinci tartışma ise geçtiğimiz yıl bir telefon görüşmesi ile yaşandı. Reza Zarrab, Gündeş ve kızı Alara’nın ABD’ye gelmesini istiyordu fakat Gündeş bu isteği pandemi nedeniyle reddetti. Zarrab bunun üzerine Gündeş’e  “Sen beni ilgilendirmiyorsun, seninle işim kalmadı. Çocuğumu buraya getireceksin. Ben zaten seninle boşanacağım, bu iş böyle devam etmez. Evimden de hayatımdan da defol git.” dedi.

Gündeş bu yaşananların üzerine Kanlıca’daki yalıyı terk ederek 1 ay boyunca kızıyla birlikte İstanbul’da bir otel odasında yaşadı ama sonrasında kızının düzenini bozmamak için tekrar evine döndü.

Başka Kadınlarla İlişkisi Var

Gündeş dava dilekçesinde Reza Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisi olduğunu iddia etti ve o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını söyledi. Bu ilişkilere hem kızının hem de kızının bakıcısının şahit olduğunu öne süren Gündeş, kendisinin de bunları farklı kaynaklardan doğrulattığını ifade etti.

Ebru Gündeş, dava dilekçesinde evlilik birliğinin onarılamaz bir şekilde temelinden sarsıldığına vurgu yaparak boşanmak istediğini ve kızı Alara’nın velayetini de talep etti.

Mahkemeden, Ebru Gündeş Hakkında Karar!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler