Cumartesi, Aralık 4, 2021
Ana SayfaDizilerDünyaca Ünlü Yönetmen Bobby Roth “İlk Türk Süper Kahraman Evreni” İçin Türkiye’de!...

Dünyaca Ünlü Yönetmen Bobby Roth “İlk Türk Süper Kahraman Evreni” İçin Türkiye’de!…

-

Türkiye’de de ilgiyle izlenen Lost, Prison Break, Criminal Minds gibi dünya çapında dizilere imza atan Amerikalı ünlü yönetmen Bobby Roth, Türkiye’nin ilk süper kahraman evreni için İstanbul’a geldi. Detayları Haberimizde…

Dünyaca Ünlü Yönetmen Bobby Roth “İlk Türk Süper Kahraman Evreni” İçin Türkiye’de!…

En Son projesi Marvel’ın Agents of SHIELD adlı dizisini çeken yönetmen Bobby Roth, yakında çekimleri start alıcak olan iddialı projenin yönetmen koltuğuna yerleşti bile. Yoğun hazırlıkları süren projenin yapımcıları ise Bülent Turgut, Raif İnan ve Erdal Bozkuş…

“Bu Proje İçin Gelen Tüm Teklifleri Geri Çevirdim”

Yapımcılarla İstanbul’ da yemekte bir araya gelen Bobby Roth, daha önce de geldiği İstanbul’a hayran olduğunu ama kendisini bu topraklara âşık eden asıl özelliklerin; sıcakkanlı insanları ve geniş kültür mozaiği olduğunu anlattı.

“Felsefesi Olan Zeki Bir Senaryo…”

Proje için senaryoyu ilk okuduğu andan itibaren çok heyecanlandığını söyleyen ünlü yönetmen; “Projeye son bir yılda önüme gelen 12 film ve 7 dizi projesi arasından karar verdim; çünkü yapılmış işlerden hem çok farklı hem de derinliği, söyleyeceği sözü ve felsefesi olan zeki bir senaryo. Uzun zaman sonra beni bu kadar heyecanlandıran bir projenin içinde olmaktan gurur duyuyorum”

Proje kapsamında hazırlık aşaması için ülkeye gelen Bobby Roth mekan seçimleri için de İstanbul, Bodrum, Diyarbakır, Mardin, Şanlıurfa ve Kapadokya’yı da dolaşacak.

Marvel Ve DC Evrenlerine Türkiye’den İddialı Rakip; T-World

Hazırlıkları 5 yılı aşkın süredir devam eden ve medya sektörünün başarılı isimlerinden Bülent Turgut, Raif İnan ve Erdal Bozkuş’un, T-World Entertainment çatısı altında yapımcılığını üstlendikleri proje, alanında uzman uluslararası ve yerli isimlerden oluşan ekiplerle Marvel ve DC evrenlerine rakip olarak seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Mitolojisi ve arka planı 1200 yıllık bir zaman dilimine yayılan T-World Evreni’nin süper kahramanları, çevre sorunları, savaşlar, salgın hastalıklar gibi felaketlerle bir yıkıma doğu giden dünyada, daha iyi bir gelecek inşa etmek için mücadele edecekler. T-World’un hikaye evreni ve süper kahramanları ise Bülent Turgut ve başarılı yazar ve yönetici Halid S. Şimşek tarafından tasarlandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Yeliz Yeşilmen Transfer Oldu...

Yeliz Yeşilmen Gündemden Düşmeyen O Programa Transfer Oldu…

0
Uzunca bir aradan sonra ekranlara dönemk için günleri sayan ünlü oyuncu Yeliz Yeşilmen, programda yaşanan sansasyonel açıklamalar ile başladığı günden bu yana magazin gündeminden hiç...