Ana SayfaYaşamGüzellikDünya Starından Teklif Aldı...

İlgili Postlar

Dünya Starından Teklif Aldı…

Başarılı Kuaför Orkun Baykut’a dünyaca ünlü şarkıcı Ariana Grande’den gelen teklif şans getirdi. Nasılmı? İşte Detayları…

Dünya Starından Teklif Aldı…

Başarılı Kuaför Orkun Baykut’un dünyaca ünlü yıldız Ariana Grande’den gelen şans ile ünü daha da arttı. Orkun Baykut, gelen yoğun taleplere yetişemediğinden dolayı yeni şubelerini açmaya karar verirken çığ gibi büyüyen talepler sonrası ünlü kuaför büyük bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

“Yoğunluğum Müşteri Memnuniyetimden”

Orkun Baykut: “Kuaför ve Saç Tasarım Sanatçısı olmak arasında farklar var. Örneğin her tenin ayrı bir saçı vardır. Yüz hatları, bakışları, yüzün yapısı, kemik yapısı ve bazen de göz rengine göre bile değişiyor. Kıyafete göre saç yapmak kişiyi şık gösterir. Lakin kişinin yüzüne ve tenine göre en uygun ve yakışan saçı yapmak ise tamamen ince bir sanat gerektiriyor. Kişinin çıkarken mutlu ve huzurlu ayrılması bizim için önceliktir. Yoğunluğu tamamen müşteri memnuniyetine bağlıyorum. İşinizi aşkla yapıyorsanız büyümemeniz için bir neden göremem” dedi.

“Ariana Grande Teklifi Bana Uğurlu Geldi”

Yakın zamanda yeni şubelerini açacak olan başarılı Saç Tasarım Sanatçısı Orkun Baykut’a Türkiye ve Avrupa’dan birçok teklif gelmeye devam ediyor. Baykut: “Ariana Grande teklifi bana uğurlu geldi, şans getirdi” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler