teensexonline.com
Ana SayfaDedikoduDoğa Rutkay Kamal'dan Hamilelik Açıklaması: Biz Dört Kişiyiz

İlgili Postlar

Doğa Rutkay Kamal’dan Hamilelik Açıklaması: Biz Dört Kişiyiz

Doğa Rutkay Kamal’dan Hamilelik Açıklaması: Biz Dört Kişiyiz

Kerimcan Kamal’la 2014 yılında evlenen Doğa Rutkay Kamal, için bir süredir hamilelik iddiaları magazin gündemine geliyordu. Evlendiği günden bu yana hayranları tarafından “bebek ne zaman” sorularıyla baş başa kalan Doğa Rutkay Kamal, sevenlerine müjdeyi sosyal medya hesabından verdi. Doğa Rutkay Kamal ikiz bebek beklediğini duygusal bir mesajla paylaştı.

“Doğrudur Efendim, Biz Bu Fotoğrafta Dört Kişiyiz.”

Doğa Rutkay Kamal için hamilelik iddiaları uzun süredir konuşuyordu. Yaklaşık 4 yıllık evli olan başarılı oyuncu Doğa Rutkay Kamal daha önce 40 yaşından önce anne olmak istediğini vurguladı. Doğa Rutkay Kamal ikiz bebek müjdesi verdiği açıklamasını sevenleri ile samimi bir mesajla sosyal medya hesabından yayınladı.

39 yaşındaki güzel oyuncu sevenlerine “Doğrudur efendim , bu fotoğrafta biz dört kişiyiz.Bir kadın olarak tıpkı büyük büyük anneannelerim gibi ben de çifte bebek mutluluğu yaşıyorum.Tam da arzu ettiğimiz vakitte. Sevenler sağ olsun, öyle çok sordunuz öyle çok istediniz ki. Bu bebeklerin bir sebebi de sizlerin güzel kalbi. Ne mutlu bize. Vatana millete faydalı,merhametli, vicdanlı evlatlar olsunlar. Allah isteyen herkese bu müjdeyi yaşatsın en içten hislerimle bunu diliyorum. Dualarınıza, tüm iyi dileklerinize, saygınıza, sevginize, içtenliğinize kalben teşekkürler. İnşallah kucağımıza alalım, hep beraber sevelim. Kamal’lar. ” şeklinde duygusal bir mesaj yayınladı.

Doğa Rutkay Kamal'dan Hamilelik Açıklaması: Biz Dört Kişiyiz
Doğa Rutkay Kamal’dan Hamilelik Açıklaması: Biz Dört Kişiyiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler