Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Kimdir Dj Ural Kimdir?

Dj Ural Kimdir?

-

“Ela Gözlüm” single albümüyle çıkış yapan Dj Ural kimdir? Dj Ural kaç yaşında? Dj Ural albümleri neler? Dj Ural aslen nereli? Dj Ural hangi burç? Dj Ural hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Dj Ural Kaç Yaşında? Dj Ural Aslen Nereli? Dj Ural Hangi Burç?

Dj Ural, 1 Ocak 1988 senesinde Yunanistan’ın Atina şehrinde dünyaya gelmiştir. Aslen Yunan olan Dj Ural, Oğlak burcudur.

Dj Ural Kimdir?

Dj Ural Yunanistan’da doğmuş ancak Almanya’da büyümüştür. Eğitim hayatını Almanya’da tamamlayan  Dj Ural’ın müziğe olan ilgisi küçük yaşlara dayanmaktadır. Genç yaşlarda enstrümanlar ile birlikte müziğe giriş yapan  Dj Ural, kendini bu alanda geliştirerek 2009 senesin de DJ olarak profesyonel olarak müzik sektörüne adımını atmıştır.

Bağlama, darbuka, klavye ve gitarda çalabilen Dj Ural, Coşkun Sabah, İsmail YK, Yusuf Güney, Grup Kolpa ve Babutsa gibi pek çok sevilen isimle birlikte çalışan Dj Ural bu sene “Ela Gözlüm” adını verdiği single albümle büüyk bir çıkış yakalayarak ülkemizi yurt dışında temsil etmeye başlamıştır.

Dj Ural Albümleri

  • 2019 – Ela GözlümCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!