Magazin Haberleri » Yaşam » Güzellik » Dişleri beyazlamayanlar müjde, yeni trend..!

Dişleri beyazlamayanlar müjde, yeni trend..!

Dünyada gün geçmiyor ki yeni bir moda, farklı bir akım çıkmasın. Şimdi sizlerle paylaşacağımız haber dişlerini, ne yaparlarsa yapsınlar beyazlatamayanlara müjde niteliği taşıyor. Modada; ‘Daha ne olabilir ki?’ diye düşünmeyin! Renkli diş modası şaşkına çeviriyor! Gelin sizler için derlediğimiz haberimize bakalım.


Yeni moda şoke etti!

Güzellik artık göreceli değil diyenlerde var, güzellik doğallıktır diyende var. Güzellik modası giderek tuhaf bir hale geliyor. Bu sene de tıpkı diğer yıllarda olduğu gibi ilginç güzellik trendleriyle karşı karşıya kaldık. Vajina perukları, tuhaf tırnak tasarımları, manyetik kirpikler, suni çiller, ilginç göz makyajları derken bu yılı bitirmeye çok az kala renkli diş modasından da nasibimizi aldık. Sosyal paylaşım platformları sayesinde günden güne hızla yayılan bu modalara bir yenisi daha eklendi.

İlk duyanlar yok artık dese de; yapılıyor!

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi yeni trend dişlerde… İngiltere’nin Daily Mail gazetesi, ‘gökkuşağı diş’ modasının sosyal medyada hızlı bir şekilde yayıldığını yazdı. Mavi, pembe, nane yeşili gibi renklerden oluşan gökkuşağı diş boyası son zamanların en sıra dışı güzellik trendi ve akım giderek yayılıyor. Hatta ABD’li bir şirket sosyal medya trendini hızlı bir şekilde paraya çevirmek isteyerek diş boyalarını 20 dolardan satışa çıkardı. Daily Mail’e konuşan diş hekimi Ramin Tabib, diş boyasının ilginç olduğunu ancak sağlıklı olduğu konusunda garanti verilemeyeceğini belirtti. Bunun nedeni ise boyanın içeriğinin şirket tarafından açıklanmaması. 24 saat sonra diş macunu ile temizlenebilen boyaların sağlığa zararı henüz bilinmiyor ancak tuhaf trendi festivallerde sık sık göreceğiz gibi gözüküyor.

Asla yapmam mı? Olabilir mi?

Asla yapmam diyende var, ülkemizde Youtube’dan fenomenim yaptı bende deneyeceğim diyenlerde var. Bu modalar çıkıyor ve sosyal paylaşım platfomları vasıtasıyla yaygınlaşıyor ve  artık tuhaf trendi festivallerde sık sık göreceğiz gibi gözüküyor.


Hakkında İrem Arabacılar

Avatar

İlginizi Çekebilir

nesrin-cavadzade-elbisesi-ile-dikkatleri-ustune-cekti

Nesrin Cavadzade Elbisesi ile Dikkatleri Üstüne Çekti!

Azerbaycan asıllı Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Nesrin Cavadzade geçtiğimiz günlerde Sosyal medyada yaptığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir