Ana SayfaÜnlülerDila'dan Yeni Şarkı!

İlgili Postlar

Dila’dan Yeni Şarkı!

Müzik kariyerinde hızlı bir başlangıç yapan ve sevilen şarkıcı Dila Kırmız Halı  Bi Kalp şarkılarıyla akıllarda kalmıştı.Daha sonra Tek Yön adlı şarkısıyla kariyerinin basamaklarını tırmalayan güzel şarkıcı şimdi ise yeni şarksının iddalı gelişini bekliyor.

‘Hepimizn Şarkısı Tek Yön’

‘Tek Yön’ adlı şarkının sözü ve müziği kendisine ait düzenlemesi Bahadır Tanrıvermiş’e ait. Şarkının klibini ise Emrah Özbilen çekti. Yeni şarkısı ile sağlam adımlarla zirveye çıkmaya hazırlanan Dila, “Hepimizin şarkısı ‘Tek Yön’ herkes yalnız ve mutsuz. Bu sözleri yazma gereği duydum sahici ve içtenlikle yaşadım ve yazdım. Kalbimden akıtıp yazdıklarımın başkasının yarasına dokunması, benimle beraber onu söylemesi hayatımdaki tek gayem, görmeyi istediğim tek şey’ dedi.

Dila Pekdemir kimdir?

İki Sene Caz Söyledim Aç Kaldım!

Yeni şarkısının yanı sıra Atila Özdemiroğlu anısına yapılan albümünde bir şarkıyla dinleyicilerle buluşacak olan Dila, müziğe ilk başladığı yıllarda yaptığı müzikten dolayı aç kaldığını belirtti. Dila,”İki sene Caz söyledim aç kaldım. Frank Sinatra, Etta James, Ella Fitzgerald şarkılarını söylüyordum. Ama insanlar iki caz şarkısı dinledikten sonra gelip siz de ‘Ankara’nın Bağları’ var mı? Onu söyler misiniz? diyenler çok oldu. Bu yüzden repertuarım çok geniş. Eğer para kazanma kaygın yoksa cazı istediğin kadar söylersin. Aksi takdirde aç kalırsın.’ diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler