Ana SayfaÜnlülerDeniz Baysal o sahne yüzünden travma geçirmiş!

İlgili Postlar

Deniz Baysal o sahne yüzünden travma geçirmiş!

Ekranın sevilen dizileri arasında yer alan Fazilet Hanım Ve kızları, final bölümü ile ekrana veda etti. Deniz Baysal o sahne yüzünden travma geçirmiş! Ünlü oyuncu Deniz Baysal, Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde başarılı performansı ile dikkat çekti. Star TV’de geçtiğimiz günlerde final yapan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başrol oyuncularından Deniz Baysal, izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Star TV’de geçtiğimiz günlerde final yapan Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin başrol oyuncularından Deniz Baysal, izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. İşte Deniz Baysal’dan samimi açıklamalar. İşte detaylar…

Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinin Finali Büyük Hüsran Yarattı!

Deniz Baysal o sahne yüzünden zor günler geçirmiş…

Ekranın sevilen oyuncuları arasında yer alan Deniz Baysal, geçtiğimiz aylarda bir sosyal içerik platformunun yayınladığı videoda izleyenlerden gelen sorulara samimi cevaplar verdi. Sıcakkanlı tavırlarıyla ekran başındakilerin sempatisini kazanan güzel oyuncu, bir izleyiciden gelen soruya karşılık olarak, Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki bir sahnenin kamera arkasında yaşadığı zor süreci anlattı. Dizinin 37. bölümünde Yağız karakterini canlandıran Çağlar Ertuğrul ile birlikte mezarlıkta boş bir mezara girmek durumunda kalan Deniz Baysal, sahne öncesinde çok zorlandığını, bir kaç deneme sonrasında ancak çekebildiklerini anlattı.

Deniz Baysal Kimdir?

Deniz Baysal, günlük hayatında spor giyinmeyi tercih ediyor…

Deniz Baysal, o sahnenin çekimleri sırasında çok korktuğunu vurgulayarak şu sözleri dile getirdi: “Mezarı görene kadar sıkıntı yoktu. Sahneler için çok heyecanlanmıştım. Öncesini oynadık, sıra mezara girmeye gelince bayağı bir sıkıntı olmuş benim için. Girdim mezara sonra ufak ufak çığlıklar atmaya başladım. Bir çıktım dualar okudum, tekrar girdim, tekrar çıktım derken sonunda çekebildik ama zorlandım ve evet bayağı korktum.” Günlük hayatında spor giyinmeyi tercih eden Deniz Baysal, rol aldığı projelerde ‘asla giymem’ dediği bir kıyafet tarzı ile ilgili soruya da “Aşırı dekolteli, hem göğüs dekolteli, hem bacak dekolteli, hem sırt dekolteli tercih etmem hiç bir zaman” yanıtını verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler