Magazin Haberleri » Ünlüler » Deniz Akkaya: Herkes Aynada İstediğini Görecek
Deniz Akkaya: Herkes Aynada İstediğini Görecek
Deniz Akkaya: Herkes Aynada İstediğini Görecek

Deniz Akkaya: Herkes Aynada İstediğini Görecek

Son dönemde spora ağırlık veren Deniz Akkaya, antrenör Barış Okan Belovacık ile Youtube’da başladığı ‘Rüya Beden’ programıyla herkesi ideal vücuda sahip olmak için spor yapmaya teşvik ediyor… YouTube kanalı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Deniz Akkaya “Herkes aynada istediğini görecek” dedi.


Deniz Akkaya ve Barış Okan Belovacık YouTube’da

Herkesin ideal vücuda sahip olup aynada kendini istediği gibi görecek diyen Akkaya, geçtiğimiz hafta Bob Gym ‘de Barış Okan Belovacık ile beraber kamera karşısına geçti. Samimi açıklamalarda bulunan Akkaya kanala ekledikleri videolarla kilo vermek ve sıkılaşmak isteyen herkese yol göstereceklerini dile getirdi.

Deniz Akkaya Ekranlara Magazin İle Geri Döndü!

Birlikte Antrenman Yapıyorlar

Sağlıklı hayat için sporu bir yaşam biçimi haline getiren Deniz Akkaya antrenör Barış Okan Belovacık eşliğinde spor yaptırarak aynada görmek istedikleri kişiye doğru bir yolculuk hikayesi yaratıyor. Deniz Akkaya ve Barış Okan Belovacık haftada en az 4 gün ile 6 gün arasında birlikte çalıştıklarını belirtiler.

Deniz Akkaya: Herkes Aynada İstediğini Görecek

Deniz Akkaya, “Dünyada yeni trend zamansız kadınlar, biz bu isimleri belki kendimizi bildiğimizden beri tanıyoruz ancak onlar özellikle 40’lı yaşları geçtikleri dönemde hem iş hayatlarında hem de enerjileri, görüntüleri ve sağlıklı ve fit duruşları ile en iyi dönemlerini yaşamaktalar. Halle Berry (51) , Cameron Diaz (45) , GwynethPaltrow (45) ve Jennifer Lopez (48) altın çağlarını yaşarken buradaki ana sebepleri sporu bir yaşam biçimine çevirmeleri gerek” dedi. Türkiye’de spor ve sağlıklı yaşamla bayrak temsilcileri Deniz Akkaya uzun süredir tıpkı dünya starları gibi spor salonunda yatıp kalkıyor, yediğine ve sağlıklı yaşama dair her konuya epey kafa yoruyor.


Deniz Akkaya Kimdir?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Soner Sarıkabadayı'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu

Soner Sarıkabadayı’nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu..

Türk Pop müziğinin yetenekli isimlerinden Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı, önceki akşam düzenlenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir