Ana SayfaDedikoduDemet Evgar: Tarlada Yorulduğum Kadar Hiçbir Yerde Yorulmadım

İlgili Postlar

Demet Evgar: Tarlada Yorulduğum Kadar Hiçbir Yerde Yorulmadım

Oyuncu Demet Evgar, 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler Günü’ne özel olarak gerçekleştirilen proje için marka yüzü olduğu firma ile temsili patates hasadı gerçekleştirirken, tarımın hayatındaki önemini vurguladı. Samimi açıklamalarda bulunan Demet Evgar “Tarlada yorulduğum kadar hiçbir yerde yorulmadım” dedi. İşte Demet Evgar’ın o açıklaması;

Ezberleri Bozdu

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Demet Evgar, şimdi anne olmadan önce gün sayıyor. Sekiz aylık hamile olan ünlü oyuncu, Anadolu geleneği olan “Baby shower” yerine “anneliğe geçişi” kutladı. Evgar bu anları “annelik, yaratılış; Ablam Mavi ile bir not paylaştı ve şöyle dedi: “Şarkılar, dualar, hikayeler ve danslarla onurlandırdığımız mutlu günler.”

Birkaç hafta sonra Demet Evgar bir kız arkadaşının partisine ev sahipliği yapıyor. O gün düzenlenen ödül töreninde konsepte uygun kıyafetler giyen oyuncu, en yakın arkadaşlarıyla güzel vakit geçirdi. Eline kına yaktıran Evgar’ın karnı burnunda göbek atması sosyal medyada gündem olmuştu.

‘İkinci Kez Evlendik’

Mutlu günlerimize yakın dost ve akrabalar bizi yalnız bırakmazdı. Şimdi arkadaşlarımızla eğleneceğiz.” Geçtiğimiz haftalarda Şebnem Dönmez’in “Satori” adlı programına konuk olan Demet Evgar, “Çocuk sahibi olmama gerek olmadığını düşünürdüm ama çok hazır olduğumu gördüm” dedi. Annelik heyecanını dile getiren Evgar “Şimdi Mavi beni seçtiği için çok mutluyum, umarım beni sever” dedi.

‘Evde Televizyon Olmayacak’

Suda doğum yapacağını söyleyen oyuncu, ‘Evimizde televizyon olmayacak. Mavi’yi köy okuluna yazdırabilirim. Çünkü büyük şehirlerde özel okullara giden çocuklar tabletlerinden nasıl kurtulacaklarını bilemiyorlar ve ‘Merhaba’ diyorlar. demişti

Oyuncu, sözlerine şu şekilde devam etmişti;  “Kızıma bir şeyler öğretmeye hiç niyetim yok. Çünkü biliyorum ki; tüm çocuklar gibi bilgece doğacak. Niyetim çocuğumu, toprağın içine bırakmak. Arkasına doğanın gücünü almasını sağlamak. Bir de dil bilsin yeter”

Demet Evgar Anne Oldu!

Sevilen oyuncu Demet Evgar ve Levent Babataş çifti Mavi adını verdikleri bebeklerine kavuştu. Özel bir hastanede gerçekleşen doğuma doktor, ebe ve doğum psikoloğundan oluşan “Keşkesiz Doğum” ekibi eşlik etti. Doğum sonrası Demet Evgar ve Mavi bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler