Home > Dedikodu > Demet Evgar Kaza Geçirdi!
Demet Evgar Kaza Geçirdi!

Demet Evgar Kaza Geçirdi!

Avlu dizisindeki performansı ile herkesi kendine hayran bırakan Demet Evgar, talihsiz bir kaza geçirdi. ‘39 Basamak’ isimli tiyatro oyununda rol alan Evgar’ın geçirdiği kaza sonucu ayak parmağı kırıldı ve planlanan tarihlerdeki oyunları ileri tarihe ertelendi.


Demet Evgar Kimdir?

Demet Evgar Kaza Geçirdi!

Avlu dizisinde başarılı performansı ile herkesi kendine hayran bırakan Demet Evgar, aynı zamanda çok sevdiği tiyatrosuna da devam ediyor. Geçirdiği talihsiz kaza sonucunda yakın zamanda olan oyunlarını ileri tarihte ertelediğini sosyal medya hesabından açıklayan oyuncu kendisini sevenleri endişelendirdi. Sosyal medya hesabından duyuru yapan güzel oyuncuya geçmiş olsun mesajları yağdı.

Avlu dizisinde Deniz karakterine hayat veren Demet Evgar, geçirdiği kaza sonucu ayağını kırmasının duyurusunu, “39 Basamak etkinliği hakkında önemli bilgilendirme!
16 ve 17 Mayıs 2018 tarihinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşmesi planlanan 39 Basamak etkinlikleri, Demet Evgar’ın geçirdiği kaza sebebiyle ayak parmağında kırık oluşmasından dolayı 18 ve 19 Haziran 2018 tarihlerine ERTELENMİŞTİR. 16 Mayıs tarihine aldığınız biletinizle 18 Haziran tarihindeki etkinliğe, 17 Mayıs tarihine aldığınız biletinizle 19 Haziran tarihindeki etkinliğe katılabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgiye Zorlu PSM Çağrı Merkezi ve Biletix çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.” şeklinde yaptı.

Avlu Dizisi Oyuncu Kadrosu 


 

Hakkında Aleyna Şendur

Aleyna Şendur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir