Ana SayfaDedikoduDemet Akbağ'dan Hande Erçel Eleştrisi

İlgili Postlar

Demet Akbağ’dan Hande Erçel Eleştrisi

Ünlü oyuncu ve usta komedyen Demet Akbağ geçtiğimiz günlerde eşiyle birlikte çıktığı AVM turunda gazetecilerin sorularını yanıtladı. Eşiyle birlikte mağazaları gezerken görüntülenen Demet Akbağ Hande Erçel için bakın ne dedi?

Demet Akbağ Hande Erçel için bakın ne dedi?

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Altın Kelebek ödül töreninde en iyi komedi kadın oyuncu ödülüne layık görülen genç oyun Hande Erçel için yöneltilen sorular karşısında sessiz kalamadı.

Magazin muhabirlerine altın değerinde açıklamalar yapan Demet Akbağ’ın açıklamaları:

“Ben artık bu tip şeyleri değerlendiremiyorum. TV dizileri de oyunculuk anlayışı da artık beni aştı. Ödül törenini izlemedim, bir fikrim de yok. Tuhaf bence de. Belki de bizi bir ara güldürmüştür biz fark etmemişizdir. Bu kişi komedi dizisi mi yapıyor? Ödül kategorilerinde türler de çok fazla oldu. Her şeye bir kategori çıktı. O da bir türe girmiştir artık. Bazı şeylere şaşırmamayı bir yaştan sonra anlıyorsunuz.”

Hande Erçel kimdir?

Demet Akbağ Hande Erçel

Oyuncular Güzelliklerine Göre mi Seçiliyor?

Bu açıklamanın ardından akla gelen ilk soru “Oyuncular güzelliklerine göremi seçiliyor?” oldu. Usta komedyen Demet Akbağ açıklamalarına aşağıdaki gibi devam etti:

“Ben bir köşeye oturup izlemeyi düşünüyorum artık. Başa çıkılacak gibi değil çünkü. Bu tip şeyler biraz zamanı bekler. Zamanla kalıcı olmayı başarmak önemlidir. Adınız soyadınız söylendiğinde ne iş de yaptığınız söyleniyorsa o zaman durum ehemmiyetlidir. Ama tam tersi buna cevap verilemiyorsa insanın oturup düşünmesi lazım. Güzel olduğu için bir takım işler yapan insanlar var o iş için güzellik gereklidir ama bu iş için yeteneğiniz önemlidir. Ama güzellik de bir yere kadar. Baka baka güzelden bir süre sonra herkes sıkılır.”

Altın Kelebek ile ilgili diğer haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler