Ana SayfaÜnlülerCüneyt Arkın, parayı duyunca hırsından hüngür hüngür ağlamış!

İlgili Postlar

Cüneyt Arkın, parayı duyunca hırsından hüngür hüngür ağlamış!

Türker İnanoğlu, Cüneyt Arkın’a götürülen dizi teklifinde verilen ücreti duyan Arkın’ın gözyaşlarına boğulduğu anı anlattı. İnanoğlu, “Bu rol için küçük bir rakam teklif etmişler. Hırsından ağlamış. Koskoca adamı ağlatmışlar.” dedi. Detaylar haberimizde…

Yıllar sonra gelen itiraf: Anneme neden ‘Cüneyt Arkın’la evlenmedin?’ diye sordum

‘Bay Sinema’ lakaplı yapımcı ve senaryo yazarı Türker İnanoğlu, Cüneyt Arkın’la ilgili konuştu. Verdiği bir röportajda usta sanatçı Cüneyt Arkın’ın yaşadığı bir olayı anlatan İnanoğlu, Arkın’ın nasıl ağladığını anlattı.

Cüneyt Arkın kimdir?

Cüneyt Arkın hırsından ağladı

Türker İnanoğlu, Cüneyt Arkın ile ilgili sözlerinde “Cüneyt Arkın’a bir dizi teklifi gitmiş ama kabul etmemiş galiba” sorusuna, “Bir yerde okudum ben de bunu. Ayıptır! Bugün dizilerde çok büyük paralar var. Haftada 50-60 bin lira kazanan oyuncular var. Aramışlar bunu. Bir rol ve çok küçük bir rakam teklif etmişler. Hırsından ağlamış. Koskoca adamı ağlatmışlar.” dedi.

Maalesef Cüneyt Arkın’ın iki filmi esir!

Röportajında, Cüneyt Arkın’ın Filiz Akın ile yıllar önce birlikte rol aldığı filmin orjinallerinin İran’da kaldığını anlatan Türker İnanoğlu, “İran ile iki tane ortak film yaptığımız dönemde orada ihtilal oldu ve orjinalleri orada kaldı. Filmlerin adı ‘İki Esir ve ‘Melikşah’ idi. Cüneyt Arkın ve Filiz Akın rol almıştı. 1980’lerde hem İran hem de İtalya ile kültür alışverişi çok yoğundu. Maalesef Cüneyt Arkın’ın iki filmi esir! O yıllarda özellikle İran sinemasında Cüneyt’e tapıyorlardı resmen ama olmadı.” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler