Salı, Ocak 18, 2022
Ana SayfaDizilerÇukur'dan 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Geldi!

Çukur’dan 2. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Geldi!

-

Çukur 42. yeni bölüm fragmanı yayında! Yamaç yeniden baba evinde!

Çukur 42. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. İzleyiciler İdris’in yıllar sonra Meliha ile yüzyüze gelip hesaplaşması yeni bölümde izlenecek. Ayrıca yayınlanan yeni bölüm fragmanında da; İdris Koçovalı oğullarına kavuşuyor. Yamaç babasının elini öpmeye kararlı. Cumali’yi ikna ekmek için de Sena’nın anlattıklarını kullanıyor. Ve İdris Koçovalı Yamaç’ı görüyor. Ayrıca fragmanda gösterilmese de yeni bölümde Cumali’nin de babasının yanına gitmesi bekleniyor. İşte Çukur 42. yeni bölüm fragmanı…

Çukur 42. yeni bölüm fragmanı Show TV tarafından seyirci karşısına çıktı. İdris Meliha ile karşılaşıyor. İkili arasında yıllar sonra büyük hesaplaşma gerçekleşti. Çukur 42. yeni bölüm fragmanında ise; Yamaç, Cumali’yi babasına götürmek istiyor. ‘Cumali ben ölüyüm’ diyerek reddediyor. Ancak Yamaç, ağabeyini ikna etmeyi başarıyor. Yamaç babasının onlara ihtiyacı olduğunu söylüyor. Ve İdris Koçovalı Yamaç’ı karşısında görüyor. İdris gözleri dolu ama sevgi ile karşılıyor Yamaç’ı. Cumali’nin gidip gitmediği gösterilmese de son sahnede İdris’in sürpriz biri ile karşılaştığı görülüyor. İşte Çukur 42. yeni bölüm fragmanı…

Çukur son bölümde neler oldu ?

Selim, babası İdris’e sorduğu sorunun cevabını merak ediyor. İdris, çocukluğunda babası ile ilgili hatırındakileri anlatır. Selim’e Meliha ile itiraflarda bulunur. Meliha’yı tanıdığında başkasını sevmediğini ya da aşık olmadığını anladığını söyler. Meliha’ya olan aşkını dili döndüğünce anlatmaya çalışır.

Bu arada Yamaç ve Vartolu da Karakuzular’a düzenleyecekleri yeni saldırının planlarını yaparlar. Çeto, Ersoy’a uyuşturucu işi için kimyager bulup bulmadığını ve imalat ile ilgili bazı şeyler sorar. Akşın, Saadet’in tutulduğu odada mahsur kalmıştır. Saadet onu dışarıya nasıl çıkaracağını düşünür.

Akşın eve dönüyor

Celasun, Karaca ve Ayşe Akşın’ı bulamazlar. Celasun, tam karakola gitmek için dışarıya çıktığında karşısında Akşın ile karşılaşır. Herkes rahat bir nefes almıştır. Akşın Saadet’in onu nasıl kurtardığını anlatır. Yamaç ve Vartolu, Karakuzular’ın uyuşturucu imalatı için bulduğu kimyageri ele geçirmek için harekete geçer. Çeto’nun adamlarını Yamaç hallederken Vartolu kaçan kimyagerin peşine düşer.

Cumali Yamaç’tan Hesap Soruyor!

Saadet rehin tutulduğu odaya geri döndüğünde Akşın’ın orada olamdığını görünce çok rahatlar. Yamaç ve Vartolu, kimyagerden Karakuzular’ın ürettiği malın içerisine verdikleri sıvıyı katmalarını ister. İdris gece pazarı haraca kesen adamların saldırısına uğrar. Cumali, Yamaç ve Vartolu’nun ne işler çevirdiğini anlamak için peşlerinden gider. Onları kimyagerin evinin dışında bekler. Yamaç’a çok kızmıştır. Yamaç Vartolu ile yaptıkları plandan bahseder. Ancak Cumali ikna olmamıştır. Bundan sonra kendi yolundan gideceğini söyler.

Ersoy, Karakuzular’ın uyuşturucu imalathanesine gelir. Aşağıya indiğinde gizlice kimyageri takip eder. Kimyagerden şüphelenir ve onu vurur. Ersoy Çeto’yu arar. Kimyagerin mal çaldığını ve onu vurduğunu söyler. Sena sabah eve geldiğinde İdris’in topalladığını fark eder. Nedenini sorduğunda İdris geçiştirir.

İdris ve emmiden dayak!

Emmi ve İdris, Muhsin’in adamlarının öğretmenin evini boşalttığını görür. İdris, Emmi ve Selim, Muhsin ve adamlarına saldırır. Muhsin ve adamlarına esaslı bir meydan dayağı çekerler. İdris hırsını alamaz ve Muhsin’i tokatlayarak perişan hale getirir.

Cumali, Celasun’u yanına çağırır. Ona hedeflerini gösterir. Hedeftekiler Çeto ve Mahsun’dur. İdris eve döndüğünde Sena yüzündeki yara izini sorduğunda düştüğünü söyler. Sena dışarı çıkar, Emmi ve Selim’in de aynı halde olduklarını görünce durumu anlar.

“Senin, ailenden daha önemli bir işin olmamalı. Olamaz.”

Saadet’in Yamaç’ı bulmasını istediği genç Ayşe’yi bulur. Ayşe’ye durumu anlatır. Ayşe de Celasun’u arar ve onu Yamaç’a götürmesini ister. Sena Çukur’a Karaca’nın yanına gider. Yolda Meke Sena’ya nelere sebep olduklarının hesabını sorar. Sena cevap veremez.

Sena, Akşın’ın durumunu Yamaç’a telefonla arayarak anlatır. Akşın’ın tedaviye ihtiyacı olduğunu ve gelmesini ister. Yamaç geleceğini söylese de Sena, “Senin, ailenden daha önemli bir işin olmamalı. Olamaz. Ailenin sana ihtiyacı var” der. Bu arada Ersoy ile buluşan Yamaç ona imalathanenin yerini, malın teslislim tarihini ve kimlere teslim edeceğini sorar ve cevapları en kısa sürede beklediğini söyler.

Yamaç ve Vartolu Çeto’nun tuzağında!

Celasun, Saadet’in gönderdiği genci Yamaç’ın yanına getirir. Yamaç’a Karakuzular ile ilgili herşeyi anlatır. Yamaç çocuğun durumuna çok üzülür. Onu memleketine gönderir. Ancak genç bindiği otobüsten iner. Onu bekleyen birileri vardır. Bekleyen Mahsun’dan başkası değildir. Yamaç ve Vartolu Çeto’nun tuzağına düşmüşlerdir.

Sena Akşın’ı da alarak Yamaç’ın kaldığı eve gelir. Yamaç, Akşın’a sarılır. Akşın’ın durumunu görünce gözyaşlarını zor tutar. Bu arada Cumali içeri gelir. Akşın’ı gören Cumali Akşın’a sarılır ve gözyaşlarına boğulur. Akşın yaşadıklarını ve nasıl kurtulduğunu anlatırken Saadet’ten söz etmesi Vartolu’yu çok etkiler. Akşın’a Saadet ile ilgili birşeyler sorar. Akşın’ın anlattıklarına inanmak isteyen Vartolu’yu Medet uyarır. Onun anlattıklarına çok itibar etmemesini söyler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Dündar'dan Handan'a İlk Uyarı Geliyor

Annemizi Saklarken 7. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Dündar’dan Handan’a İlk...

0
Star Tv’nin yeni gözde dizisi Annemizi Saklarken, 7. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Handan, Dündar’ın karşısında zor durumda kalır. Küçük...