Ana SayfaDünyaCharlize Theron'dan açıklama: Kariyerimi güzel olmak üzerine kurmadım

İlgili Postlar

Charlize Theron’dan açıklama: Kariyerimi güzel olmak üzerine kurmadım

Dünyaca ünlü yıldız Charlize Theron, kariyerinde ilerlemesi ve annelik serüveni hakkında açıklamalarda bulundu. Samimi itiraflarda bulunan Theron, “Kariyerimi güzel kadın olmak üzerine kurmadım.” dedi. İşte detaylar…

Hızlı ve Öfkeli’den Charlize Theron’lu ilk görsel

Dünyaca ünlü yıldız Charlize Theron’dan samimi açıklamalar

Güzelliği ile dikkat çeken ünlü oyuncu Charlize Theron, dünyaca ünlü bir derginin Mayıs sayısına kapak oldu. Theron, dergi için verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulunurken, kariyerinde ilerleme süreci, anneliği ve çocukları hakkında konuştu.

Kariyerimi güzel bir kadın olmak üzerine kurmadım

Kariyeri hakkında konuşan Charlize Theron, “‘Tully’ filmi için çok fazla kilo aldım. Ayn şeyi ‘Monster’ filmi için de yapmıştım ama o zamanlar daha gençtim ve aldığım kiloları kolayca verdim. Şimdi ise çok zorlanıyorum. Kariyerimi sadece güzel bir kadın olarak ya da birinin kız arkadaşı olarak anılmak üzerine kurmadım. İnsanların karşısına hep farklı rollerle çıktım, hep daha fazlasını yapmak istedim, tıpkı ‘Sarışın Bomba’ filmim gibi.” diye konuştu.

Bence, evlat edinmek benim hayatımın bir parçası olmalıydı, oldu da

Verdiği röportajda evlat edinme konusunda ve anneliği hakkında da konuşan ünlü yıldız Charlize Theron, “Kendi çocuklarımı doğurmadığım için bir şey kaçırmış gibi hissetmiyorum. Çocukluğumda bile anneme hep ‘Yetimhanelere gidelim ve bana bir kardeş alalım’ derdim. Ailesi olmayan çok fazla çocuk olduğunun uzun yıllardır farkındaydım. Bence, evlat edinmek benim hayatımın bir parçası olmalıydı, oldu da. Anne olmak bana bakış açımı değiştirmeyi öğretti. 20’li yaşlarımda bir çocuk sahibi olmak korkunç bir fikir gibi geliyordu. 30’larıma geldiğimde ise çok hazırdım. Şimdi ise anne olmamayı dilediğim bir gün bile yok.” dedi.

Dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron, geçtiğimiz yıllarda Hızlı ve Öfkeli filminde rol almıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler