Ana SayfaDedikoduCeyda Düvenci ve Eşi Bu Kez Çocukları İçin Gelin ve Damat Oldular

İlgili Postlar

Ceyda Düvenci ve Eşi Bu Kez Çocukları İçin Gelin ve Damat Oldular

Ceyda Düvenci, yöresel meyve lezzetlerinin önemine dikkat çekmek amacıyla gerçekleşen bir etkinlikte sunum yaptı..

Magazin basınının haberine göre, iki hafta önce oğlu Okan Ali kucağındayken düşen ve ayağını burkan oyuncu, “Olay beni çok sarstı. Daha kötü bir şey olmadan atlattık. Ayağımı burktum ve hâlâ geçmedi. Yeniden doktora gidip kontrol ettireceğim. Ayağım önemli değil, Allah’tan Okan’ıma bir şey olmadan bu kazayı atlattık” dedi.

Düvenci, dizilerin yayından kaldırılmasıyla ilgili bir soruya ise, “İzleyemiyorum, akşam 18.00 ve 22.00 arasında çocuklarımla ilgileniyorum. 22.00’de de yatıyorum. Çok dizi olunca algı dağılıyor. Seçenek çok olup, insanlar bazı dizileri takip edince, diğer projelerin şanslarının az olması da bundan kaynaklanıyor” şeklinde konuştu.

Oyuncu Ceyda Düvenci ile Bülent Şakrak, 19 Aralık 2015’te nikâh masasına oturmuştu. Çift, önceki gün Ceyda Düvenci’nin Engin Akgün’den olan kızı Melisa’nın isteği üzerine gelinlik ve damatlıklarını giyip ailece mutluluk pozu verdi.

Fotoğrafları Instagram sayfasında paylaşan Ceyda Düvenci, altına duygusal bir de not düştü:

“Evde bizi böyle karşıladı. ‘Hadi anne siz de giyinin’ dedi. ‘Hayır’ denebilir mi? Koştuk, sığdığımız kadarıyla giyindik. Başladık fotoğraf çekmeye. İflah olmaz deliyiz, evet! Sonra da Duygulu Şef’in bize sürprizi ta Florya’dan evimize kadar getirdiği pastamızın mumlarını üfledik. ‘Nice yıllar bize’ dedi canımın bal köpüğü.

Veee düğün fotoğraflarından farklı dördüncümüz de eklendi fotoğraflara! Sağlıkla yaşamayı nasip etsin Allah! Paylaşmak istedim… Herkese mutlu bir ömür dilerim…”

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler