Ana SayfaÜnlülerCem Yılmaz İle Gazeteci Enver Aysever Twitter' da Birbirlerine Fena Yüklendiler...

İlgili Postlar

Cem Yılmaz İle Gazeteci Enver Aysever Twitter’ da Birbirlerine Fena Yüklendiler…

Cem Yılmaz İle Enver Aysever sosyal medyada birbirlerine girdi. Ünlü gazetecinin, Ünlü komedyene “liboş’ demesi ile başlayan gerinlikte taraflar birbirlerine fena yükledi. İşte Detaylar…

Cem Yılmaz’dan Olay Yaratan Viagra Açıklaması

Cem Yılmaz İle Gazeteci Enver Aysever Twitter’ da Birbirlerine Fena Yüklendiler…

Twitter bugün, Komedyen Cem Yılmaz’ı Youtube kanalındaki programına konuk alan stand-up’ çı Rüstem Batum’ a, Enver Aysever’ in “liboş’ demesiyle start alan gergin anlara sahne oldu. Ünlü ikili hiç bir şekilde ortak noktaya ulaşamazken Son olarak Cem Yılmaz, “İnsanlar kızılacak muhatabı bir türlü isabet ettiremiyor” ifadesi kapak oldu…

Usta oyuncu Cem Yılmaz ünlü yazar Rüstem Batum’ un Youtube programına konuk olduğu görüntüleri Twitter hesabından yayınladı ve “5 yıl önceki buluşmamızdan sonra sevgili Rüstem abimle sohbetimiz. Türkiye’de ilk defa bir afişte ‘Stand up’ yazdığında o afiş Rüstem abinin afişiydi” mesajını düştü…

“Liboş Rüstem Abinle İyi Sohbet Ettin Umarım”

Sonrasında ünlü sunucu ve gazeteci Enver Aysever ise ünlü komedyenin bu paylaşımını retweet’ leyerek “Liboş Rüstem abinle iyi sohbet ettin umarım” yorumunu yaptı. Bu ifadelerin hemen sonrasında gazeteci ve komedyen arasında gergin anlar yaşanmaya başladı. Karşılıklı tweetler havada uçuşurken bir türlü ortak nokta yakalanamadı.

“Şu Yazdığını 12 Yaşında Çocuk Tenezzül Edip Yazmaz.”

Enver Aysever’in “Liboş Rüstem abinle iyi sohbet ettin umarım” paylaşımını Cem Yılmaz, “Sizi ciddiyete davet edecektim vazgeçtim… Ne garip bi adam. Şu yazdığını 12 yaşında çocuk tenezzül edip yazmaz. Var sen de böyle ol.” cevabını verdi…

“Yetmez Ama Evet Diyen Rüstem Bey’ e Haklı Diyorsanız Varsın Öyle Olsun”

Hemen ardından Enver Aysever, “Sevgili Cem Yılmaz, siz Türkiye’nin en etkili ve ünlü kişisisiniz. Yetmez Ama Evet diyen ve herkesi hedefe koyan Rüstem Beye eğer haklı diyorsanız varsın öyle olsun. Zaman size de acı yaşatmaz umarım.” tweet’ine ünlü komedyen ise “Ben Türkiye’nin en etkili ve ünlü kişisi değilim Enver bey. Sıradan bir insanım. Normal insana hasret kaldık. Ben bari normal olayım .Rüstem beyle aranızda halledin bunları.” ifadelerini kullandı.

Bu atışmalardan sonra takipçilerini kendisi küfretmekle suçlayan ünlü gazeteci, “Tevazu göstermeyin, bu ülke çok acı çekti. Sizin gibi kitleleri etkileyecek kişilerin her cümlesi önemli. Laiklik, cumhuriyet derken elimizde hiçbir şeyin değeri kalmadı. Takipçileriniz küfür etmeye başladı mesela. Ben Ferhan Şensoy hayranı olarak, gülmecenin değerini bilirim” dedi.

Cem Yılmaz ise “Enver bey ‘takipçileriniz’ bana küfrediyor da ne demek allahaşkına? Benim hesabıma bi bakarmışsınız 15.000.000 küsür takipçim var benim. Şimdi de takipçilerime size küfür etmelerini söylediğimi mi ima ediyorsunuz? Hay allahım akşam vakti evde otururken” yanıtını verdi.

Cansever’in “Elbette onu kast etmedim. Sizin bu türden hedef gösterme yapmayacağınızı bilecek kadar tanıyorum. Aslında yolundan çıkan bir iletişim oldu. Diyeceğim, siyasal güldürü ile büyüdük. Rüstem bey yazık ki çok can yaktı. Sorumlusu siz değilsiniz elbette.” tweetine Cem Yılmaz yanıt vermemeyi tercih etti.

Bir süre sonra ise Cem Yılmaz, tartışmadan bağımsız bir paylaşım yaparak “Yani kısacası hayat çok zor. Eski bi meslektaş büyüğümüzle sohbet videosu paylaşayım dedim. İnsanlar çok garip. Kızılacak muhatabı bir türlü isabet ettiremiyor.” dedi.

Cem Yılmaz kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler