Ana SayfaDizilerÇarpışma'da Yüzleşme Gerçekleşiyor!

İlgili Postlar

Çarpışma’da Yüzleşme Gerçekleşiyor!

Çarpışma dizisi 3. son bölümüyle nefesleri kesti. Çarpışma dizisi son bölümde Kadir, Veli ve Zeynep’in geçmişteki ortak noktaları ve nasıl tanıştıkları ortaya çıktı. Kadir ve Veli arasında ise büyük bir yüzleşme yaşandı. Zeynep’in kızını kaçıran Veli Kadir’in karşısına çıktı. Kadir’e bu sefer kaybetmeyeceğini söyleyen Veli, Kadir’in öfkesi ile karşılaşıyor. Kadir’in öfkesi ise annesinden bahsetmesi ile katlanıyor. İşte Çarpışma 3. son bölüm final sahnesi ve 4. yeni bölüm fragmanı.

Çarpışma Dizi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu!

Kadir ve Veli’nin büyük yüzleşmesi! ‘Anneni buldun mu?’

Show TV’nin Ay Yapım imzalı dizisi Çarpışma 6 Aralık Perşembe akşamı 3. son bölümüyle ekrana geldi. Kıvanç Tatlıtuğ, Onur Saylak, Elçin Sangu, Melisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz’ın başrollerde oynadığı Çarpışma’nın son bölümünde Kadir’in annesiyle ilgili sırrı merak konusu oldu. Veli’yi bulmak için her şeyin başladığı yere yani yetimhaneye dönen Kadir’in karşısına Veli çıktı. Parasını isteyen Veli kızı vereceğini söyled,. Kadir’e bu sefer kaybetmeyeceğini söyleyen Veli, Kadir’in öfkesi ile karşılaştı.Veli’nin Kadir’e ‘Anneni bulmak için polis olacağını söylemiştin. Anneni buldum mu’? sözleri Kadir’i çıldırttı. Kadir’in öfkesi ise annesinden bahsetmesi ile katlandı. ‘Çarpışma’ merakla beklenen yeni bölümüyle 13 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Çarpışma 4. bölümde;

‘Çarpışma’nın merakla beklenen 4. bölümünden ilk sahne yayınlandı. Artık kızının yanında olmadığı tek bir saniyeye bile sabredecek gücü kalmayan Zeynep’in, Kadir’e ‘Ne olur artık bana iyi bir haber ver’ diyerek, Kadir’den gelen tepki ile ona sarılması, “Kadir Aylin’i buldu mu?” sorusunu akıllara getirdi. Zeynep’in ‘Aylin’i bulacağını biliyordum!’ sözüne, Kadir’in ne cevap vereceği ise merak konusu oldu.

Çarpışma 3. bölümde neler yaşandı?

Çarpışma son bölümde; Veli’nin bir nevi imzası niteliğini taşıyan madalyonu gören Kadir allak bullak olur. Zeynep’e Veli’nin bir fotoğrafını gösterir ve kızını kaçıranın o olup olmadığını sorar. Zeynep, Veli’yi tanır. Kadir, seri ve şok baskınlar düzenleyerek Veli’ye ulaşmaya çalışır. Bu sırada Zeynep ise mahkeme kararı ile ev hapsine alınır. İhanet şüphesine düşen Kerem, Yakup ve Meral’in izini sürer. Aynı anlarda Cemre de kendisini yaralayan ve aracına çarpan Kerem’in resmini emniyette Kadir’e gösterir. Şoke olan Kadir eliyle koymuş gibi Kerem’i bulur. Kadir, Kerem’e yardımcı olmak için ondan her şeyi anlatmasını ister ama Kerem’in ağzını bıçak açmaz. Cemre teşhis için Kerem’le yüz yüze, göz göze gelir. Kerem’in yakalanması Belma ve Demir’i artık daha çok kaygılandırmaktadır. Yasak aşklarının ifşa olmaması için hamleler yaparlar ama Belma hiç beklemediği yerden vurulur. Cemre, cevabını en çok merak ettiği ‘neden geri döndün?’ sorusunu Kerem’e sorar. Kerem’in cevabı ve anlattıkları karşısında ise buz keser. Veli’yle olan eski defterlerin yeniden açıldığını anlayan Kadir, onu nerede bulacağını artık bilmekte ama Veli’nin kuracağı tuzağı bilmemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler