Magazin Haberleri » Diziler » Çarpışma 9. Bölüm Yeni Fragman Yayınlandı Kadir Annesine Kavuşuyor Mu?
Kadir annesine kavuşuyor mu
Kadir annesine kavuşuyor mu

Çarpışma 9. Bölüm Yeni Fragman Yayınlandı Kadir Annesine Kavuşuyor Mu?

Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerden biri olan Çarpışma 8. bölümü ile ekranlara gelmişti. Çarpışma 9. bölüm yeni fragman yayınlandı Kadir annesine kavuşuyor mu?


Kadir annesine kavuşuyor mu?

Show Tv ekranlarının en çok izlenen dizilerden biri olan Çarpışma 8. bölümü ile ekranlara gelmişti. Çarpışma 9. bölüm yeni fragman yayınlandı Kadir annesine kavuşuyor mu?

Çarpışma dizisi 9. bölüm fragmanı bugün seyircisi ile buluştu. Yeni fragmanda, Kerem’in annesini öldürmediğini öğrenen Veli, Demir’den hesap soruyor. Selim, Veli’ye bedel ödeme sırasının kendisine geldiğini söylüyor. Zeynep, Selim’in iş teklifini kabul ediyor ve yeni işine başlarken Cemre ve Kerem arasındaki yakınlaşma iyice büyüyor. Kadir Adalı yıllardır aradığı annesinin kapısını çalıyor ve Sen osun değil mi? diyor.

Çarpışma Dizi Konusu Ve Oyuncu Kadrosu!

Çarpışma 8. Bölüm özeti!

Veli, hastaneden kaçırılır ve Veli kendine geldiğinde karşısındaki kadın Kadir’in annesidir. Selim, Demir ile birlikte Veli’nin yanına gider. Bu sırada Kadir’in annesi oradan çıkarken görür ve selamlaşırlar. Veli silahını çeker ve Demir’in kafasına dayar ve Demir’e sana söylemiştim bana ihanet etmeyecektin der. Kadir ve Zeynep’e kim yardım ettiğini, onlara yeri kimin söylediğini sorar. Selim, Cemre’nin yardım ettiğini itiraf eder.

Kadir, emniyette içerisindeki muhbirin kim olduğu ile ilgili şüphelendiği polislerin isimlerini açıklayarak takip edilmesini ister. Haydar , Kadir’in silahını ve rozetini aldığı için haksızlık ettiklerini itiraf eder ve Kadir’den rahat durmasını başını belaya sokmamasını ister. Bu arada Zeynep, Selim ile görüşmek için onun ofisine gider. Selim, Veli’nin talimatı ile hareket etmektedir ve Zeynep’e iş teklifinde bulunur. Zeynep, yetimhanede büyüdüğünü için  karşısındakinin kim olduğunu kolaylıkla anlayabildiğini söyler ve Selim, Zeynep’i inandırmak için, Veli için yaptığı suç duyurusu dilekçesini gösterir ona işbirliği teklif eder

Veli, büyük bir oyun oynar. Kadir’e annesinin yerini söyler ve aynı anda Zeynep’in elinde olduğunu. Kerem’e de, annesinin elinde olduğunu yerini söyler gittiği yerde ise Cemre vardır. Telefonla arar ve annesini gösterir Kerem ile konuşturur. Kerem Çılgına döner ne yapacağını bilemez. Veli, Demir’e kadını vurmasını söyler. Veli oradan ayrılınca silah sesi gelir.


Çarpışma Dizisi 8. Bölümü Yayınlandı İzleyenler Veli’nin Oyunları Karşısında Şok Oldu

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Serdar Ortaç’tan Nafaka Açıklaması

Ataşehir’de bir mekanda sahne alan Serdar Ortaç’tan nafaka açıklaması. Serdar Ortaç, Chloe Loughnan ile 5 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir