Ana SayfaDizilerCamdaki Kız 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan Annesinin Kurallarını Çiğniyor!

İlgili Postlar

Camdaki Kız 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nalan Annesinin Kurallarını Çiğniyor!

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Camdaki Kız’ın, 6. yeni bölümüyle 20 mayıs perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Rafet, ailesinin haberi olmadan Nalan’a değerli bir arazi vermeye karar verir. Sedat, Cana’yı unutmak için başka bir kadınla buluşur. Oraya gelen Cana Sedat’a, kendisini unutmak için bunu yaparsa dibin en dibini boylayacağını söyler. Nalan, Sedat’la buluştuğunda ilk kez ona elini uzatır. Camdaki Kız 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nalan, annesinin kurallarını çiğniyor.

Perşembe Dizileri 2020

Nalan Annesinin Kurallarını Çiğniyor!

Camdaki Kız 6. bölüm 2. fragmanında; Düğün alışverişi için Nalan’ı gönderen Feride, sürekli kızını arayıp Sedat’ın orada olup olmadığını soruyor. Nalan, annesine yalan söyleyip Sedat’la tek buluşuyor. Sedat Nalan’a, ailelerinden gizli yıldırım nikahıyla evlenmeyi teklif ediyor. Feride, Nalan’ın peşine düşüyor. Onu, Sedat’la öpüşürken görüyor.

İşte Camdaki Kız 6. bölüm 2. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Nalan, yüzüğü atmasının sebebini kimseye anlatmaz. Muzo, Sedat’la konuşup Nalan’ın o bilekliği kendisine aldığını zannettiğini ve Cana’nın bileğinde gördüğü için yüzüğü attığını söyler. Sedat, abisinin bunu nasıl bildiğini anlayamaz.

Rafet, sinir krizleri geçirir. Sedat’ı çağırıp onu evlatlıktan ret ettiğini onun gibi bir oğlu olmadığını söyler. Çocukluğundan beri babasından şefkat göremeyen Sedat, evden çıkıp gider. Cana’yı arayıp onunla buluşur. Ona, birlikte uzaklara gidip yeni bir hayat kurmayı teklif eder.

Cana, gülüp geçer ve böyle bir şey olmayacağını söyler. Sedat, arabasının hızını artırıp bir taksiyle çarpışır. Taksi şoförü ve Sedat, ağır yaralanır. İkisinin de sakat kalma riski doğar. Aile, Sedat’ın kaza geçirdiğini öğrenince hemen hastaneye koşar. Selen, en iyi doktoru bulup getirtir.

Rafet doktordan, oğluyla taksi şoförünü birlikte aynı titizlikle ameliyat etmesini ister. Nalan, kaza haberini duyup ailesiyle birlikte hastaneye koşar. Olanlardan kendisini sorumlu tutar. Cana da, hastaneye gelir. Ameliyat başarılı geçer ve Sedat’da taksi şoförü de kurtulur.

Rafet, Sedat’la birlikte taksi şoförünün evine gider. Oradan çıktıktan sonra oğluyla konuşan Rafet, ona sarılır ve Cana’yla olan ilişkisine son vermesini ister. Sedat, Nalan’la buluşup konuşur. Nalan, bilekliği gördüğünü söyler. Sedat, çıkan haberlerden sonra onun ailesinin de yıprandığını, onun için Cana’ya öyle bir hediye aldığını söyler.

Nalan’a yüzüğü tekrar takar. Tuvalete gidip Cana’yı arar ve beraber olmayı beceremediklerini, ayrılmalarının en doğrusu olacağını söyler. Sedat, Nalan’la birlikte basının karşısına çıkıp prensin prensesini bulduğunu söyler. Düğünün de yakın bir zamanda olacağının haberini verir.

Camdaki Kız 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sedat İkili Oynamaya Devam Ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler