Ana SayfaKimdirBuse Terim Kimdir?

İlgili Postlar

Buse Terim Kimdir?

Buse Terim, 21 Ağustos 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir..iki kız kardeştir. Annesi Fulya Terim, babası ünlü Teknik Direktör Fatih Terim’dir.  Eğitim aldığı  Yüzyıl Işıl Koleji’nden 2007 tarihinde başarı ile mezun oldu. 2011 yılında da New York Fashion Institute of Technology’de Moda Pazarlama ve Yöneticiliği bölümünü tamamladı. Burberry, Dolce&Gabana, Elle Dergisi ve Ralph Lauren gibi ünlü markalarda stajını keyifle ve severek yaptı. Eğitimini tamamladıktan sonra New York’u çok sevse de İstanbul’a geri döndü.

İlgi alanlarından biri olan moda Blogger’lığını daha uzman  bir platforma taşımak için planlar,çalışmlar yaptı.
Sezonun trendlerini inceleyip  bir yandan da ünlülerin gardıroplarına inceleyerek stillerini inceliyor ve ‘her karakter ayrı bir gardropdur felsefesi ile çalışmalarına yenilik katıyor. Bu durumda ona ayrı bir özellik katıyordu.

Buse Terim ve Moda Dünyası

New York, Paris, Milano, Londra gibi uluslararası moda sektörünün en ünlü moda haftalarını takip edip hepsine düzenli katılıyor.Ve oralarda edindiği tecrübeleri ,gözlemleri  hem kendi websitesinde, hem de konuk yazar olarak Türkiye’nin en çok takip edilen gazete ve dergilerinde okuyucularına aktarıyor.
Kendini sürekli yenileyen Buse Terim en güncel hali ile kendi web sayfası üzerinden Türkiye’nin en çok takip edilen moda figürü olma özelliğini sürdürüyor ve bu konuda başarıları her geçen gün artmaktadır.
Moda ve lifestyle temalı hesabı Instagram’da 1,5 milyon kişi tarafından takip ediliyor.
Buse Terim, 16 Mayıs 2014 tarihinde Volkan Bahçekapılı ile evlendi. Soma faciasıyla ertelenen düğün 6 Haziran 2014 tarihinde yapıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler