Ana SayfaDedikoduBurcu Özberk Güzel Fiziğiyle Kendine Hayran Bıraktı

İlgili Postlar

Burcu Özberk Güzel Fiziğiyle Kendine Hayran Bıraktı

Son olarak ‘Aşk Mantık İntikam’ adlı dizide İlhan Şen ile başrol oynayan ve dizisi geçtiğimiz aylarda final yapan Burcu Özberk, soluğu tatilde almıştı. İlk olarak Bali’ye giden ünlü isim, sonrasında ailesiyle Türkiye’de tatiline devam etmişti. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü isim, bu kez tekne turuna çıktı. Mayolu fotoğraflarını paylaşan. Burcu Özberk güzel fiziğiyle kendine hayran bıraktı. Özberk’in pozlarına binlerce beğeni ve yorum geldi.

“Çalışmak İstemiyorum”

burcu özberk giydiği kıyafetler

Daha önce ‘Güneşin Kızları’, ‘Afili Aşk’, ‘Aslan Ailem’ gibi dizilerde rol alan Burcu Özberk, başrolünde oynadığı  ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinin final yapmasının ardından tatile çıkmıştı. Bali’ye giden güzel oyuncu, keyifli anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. Tatil dönüşü Etiler’de görüntülen Özberk, yeni bir projeye dahil olup olmayacağı konusunda; “Çalışmak istemiyorum ya” diye cevap vermişti. Oyuncu, bunun üzerine gazetecilerin, “Yorulduğunuz için mi?” diye sormasıyla, “Yok, biraz kendime zaman ayırmak istiyorum” açıklamasını yapmıştı.

Borum’da Tatil Yaptı

Ardından Bodrum’a giden ünlü oyuncu, yeğeni Can ve köpeği Çangu ile suya girmişti. Kısa bir deniz sefasının ardından iskeleye çıkan Özberk, düzgün fiziği ile herkesi kendine hayran bırakmıştı. Özberk, öğle yemeği için konakladığı otele geri döndü ve bir süre dinlenmişti. Ünlü isim, bir süre sonra pembe bikinisi ile tekrar iskeleye geri dönmüştü. Çangu’yu görevliye teslim eden Özberk, yeğeni Can ile el ele tutuşup iskeleden suya atlamıştı. Ünlü isim, suya atlarken adeta havada asılı kalmıştı. Özberk, bir süre yüzdükten sonra Çangu’yu tekrar yanına alıp suda vakit geçirmişti.

Mevzun Oldu

Bol bol yorgunluk atan Burcu Özberk, geçtiğimiz haftalarda Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olmuştu. Sevincini takipçileriyle paylaşan ünlü isim, “Geç gelen mezuniyet… Zamanında yolumuza taş koydular ama bugün çiçeklerle, alkışlanarak mezun oldum. Bu süreçte yanımda olan rektörümüze, müdürlüğümüze, hep yanımda olan canım hocalarıma ve bölüm başkanımıza bir kez daha teşekkür ederim. Üniversite okurken çalışmaya başladım ve diplomamı alabilmek hep hayalimdi. Bir hayalim daha gerçekleşti. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı’ndan mezun olduğum için çok mutluyum” demişti.

Burcu Özberk Güzel Fiziğiyle Kendine Hayran Bıraktı

Hem güzelliğiyle hem de oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Burcu Özberk, bu kez fotoğraflarıyla gündeme geldi. Instagram’da 7.9 milyon takipçiye sahip olan isim bu kez tekne turuna çıktı. Mayolu fotoğraflarını paylaşan Özerk’in pozlarına ilgi büyük oldu. 370 binden fazla beğeni alan fotoğraflara çok sayıda da yorum yapıldı.

Burcu Özberk Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler