Ana SayfaÜnlülerBurcu Esmersoy'un Bebek Yatırımı!

İlgili Postlar

Burcu Esmersoy’un Bebek Yatırımı!

Burcu Esmersoy’un bebek yatırımı! Burcu Esmersoy, bebek mi bekliyor? Ünlü sunucu yeni yatırımını nereden yaptı? Nereye taşındı? İşte haberimiz hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar…

Burcu Esmersoy Doğal Hali İle Objektiflere Yansıdı

Burcu Esmersoy’un Bebek Yatırımı!

Burcu Esmersoy’un bebek yatırımı! başarılı ve güzel sunucu Burcu Esmersoy, geçtiğimiz Mayıs ayında nişanlısı iş adamı Berk Suyabatmaz ile dillere destan bir düğünle Amerika’da dünya evine girmişti.

New York Türk Başkonsolosluğu’nda dünya evine giren çiftin nikah törenine Türkiye’den Berk Suyabatmaz’ın ailesi, Burcu Esmersoy’un ise kız kardeşi Müge ve yakın arkadaşları katılmıştı. Sade bir törenle dünya evine giren çift, balayını Monte Carlo’da geçirdi.

Burcu Esmersoy kimdir?

Yeni evliler doğaya kaçtı!

Dünya evine girdikten sonra Berk Suyabatmaz’ın dairesinde oturan çift bir süredir yeni ev arıyordu. Bugün köşesinde bir yazı paylaşan usta gazeteci Bülent cankurt, yeni evli çift hakkında bir yazı kaleme aldı. İşte yazarın haberimiz ile ilgili yazısı…

“14 Mayıs’ta New York’ta nikah masasına oturan Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz da, modaya uyup kendilerini doğaya vurdu! İzdivaçlarının ardından Berk Subayatmaz’ın Ulus Savoy Sitesi’ndeki dairesinde oturan çiçeği burnunda evlilerin ev aradığını duyuyordum.
Öğrendim ki, gönüllerine göre olan evi Kemer Country’de bulmuşlar.
Bir süre önce kiraladıkları evi zevklerine göre dekore eden beş aylık çift, geçen hafta da yeni aşk yuvalarına taşındı.

Çocuk yatırımı mı?

Yıllarca “Huzuru bulduğum yer” dediği Emirgan’daki bekar evinde yaşayan Burcu Esmersoy, evlendikten sonra eşinin yanına Ulus’a taşınmıştı. Hem sevdikleri, hem de son dönemde moda olduğu için kendilerini doğaya vurup Kemer Country’ye taşınmış olabilirler. Ancak son günlerde hakkında çıkan hamile olduğu yönündeki haberlere “Hamile değilim ama en kısa zamanda hamile kalmak istiyorum” diyen Burcu Esmersoy, yakın bir gelecekte kucaklarına almayı planladıkları bebekleri için de buraya taşınmış olabilir!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler