Ana SayfaÜnlülerBurcu Biricik'den Korkunç Açıklama: "Bağırabildiğim İçin Kurtuldum!"

İlgili Postlar

Burcu Biricik’den Korkunç Açıklama: “Bağırabildiğim İçin Kurtuldum!”

Başarılı oyuncu Burcu Biricik, bu hafta skandal darp olayıyla gündemden düşmeyen Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz  haberlerinden bahsederken seneler önce yaşadığı taciz olayını anlattı. “Başına taciz gelmeyen kadın yoktur” şeklinde ifade eden güzel oyuncu, başına gelen korkunç olayı tek tek anlattı. Çarpıcı olayın Detayları Haberimizde..

Burcu Biricik Bebek İçin Yeşil Işık Yaktı!

Burcu Biricik’den Korkunç Açıklama: “Bağırabildiğim İçin Kurtuldum!”

Güzel oyuncu Burcu Biricik, geçtiğimiz akşam dostlarıyla Arnavutköy’de objektiflere takıldı. Bir restorandan çıkarken magazin gazetecileriyle  ayak üstü sohbet eden Burcu Biricik, geçmiş dönemlerde başına gelen korkunç bir taciz olayını aktardı. Burcu Biricik’den Korkunç Açıklama Geldi.

Burcu Biricik kimdir?

Burcu Biricik: “Kadına Şiddetin Hiçbir Türlüsü Kabul Edilemez”

Milliyet’in yapmış olduğu özel habere göre; Magazin gündeminde bomba etkisi yaratan oyuncu Ozan Güven’in sevgilisi editör Deniz Bulut’u darp ettiği yönündeki iddiaların yöneltildiği  Burcu Biricik, “Ben sadece bir yazı gördüm, olayı net olarak bilmiyorum, o yüzden hiçbir şey diyemem. Ancak kadına şiddetin hiçbir türlüsü kabul edilemez. Çok üzgünüm böyle bir şey yaşandığı için. Tekrar söylüyorum; bu olayın ne kadar gerçek olduğunu bilmeden konuşuyorum. Bir yandan da ‘kadın olarak hiçbir şiddet kabul edilemez’ demek istiyorum. Maalesef bir sürü kadınımız şiddete maruz kalıyor” dedi.

“Benim de Geçmişimde Yaşadığım Maalesef Cinsel Tacizler Var”

Burcu Biricik, Gazetecilerin “Sizin başınıza böyle bir şiddet olayı geldi mi?” sorusunu yöneltmeleri üzerine ifadelerine şöyle devam etti; “Gelmedi ama hepimiz bir şekilde tacize uğruyoruz; sözlü olsun, tensel ve temassal olsun. Benim de geçmişimde yaşadığım maalesef cinsel tacizler var. O an sesini çıkarabiliyorsun ya da çıkaramıyorsun maalesef. Her kadına sorun, başına gelmeyen yoktur; dolmuşta, metrobüste gelmiştir. Bu normalleştirilemeyen bir gerçek. Biz kimseyi taciz etmiyor ve şiddet göstermiyorsak, kimse de bize göstermeyecek. Bu çok korkunç bir zihniyet…..”

“Ben Bağırabildiğim İçin Kurtuldum!”

Çarpıcı açıklamalarına devam eden Burcu Biricik nasıl kurtuğunu ise şöyle aktardı; “……….Ben yaşadığımda o an bağırabilme ve insanlardan yardım isteme gücüm oldu. İnsanların bana yardım etme gücü oldu. Bu kabul edilebilir bir şey değil. İnşallah bir gün bu zihniyetimizden kurtuluruz.”dedi..

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler