Magazin Haberleri » Kimdir » Burçin Birben Kimdir?
Burçin Birben

Burçin Birben Kimdir?

Türk Sanatçı olan Burçin Birben Kimdir? Burçin Birben kaç yaşında ? Burçin Birben diziler nelerdir? Burçin Birben filmleri nelerdir? Burçin Birben aslen nereli? Burçin Birben hangi burç? Burçin Birben hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda sizin için yazdık.


19 Mayıs  Doğumlu Ünlüler

Burçin Birben Kaç Yaşında? Burçin Birben Aslen Nereli? Burçin Birben Hangi Burç?

Başarılı Sanatçı Burçin Birben, 19 Mayıs 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan başarılı oyuncu Balık burcudur.

Boğa Burcu Ünlüler


Burçin Birben Kimdir?

Başarılı Sanatçı Burçin Birben, 19 Mayıs 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Burçin Birben Söz yazarı ve besteci kimliğinin yanı sıra son dönemlerde sıkça oyuncu olarak kamera karşısında boy göstermektedir. Su ve Ateş, Beyaz Giyme Toz Olur, Tozlu Yollar, Kaderimin Yazıldığı Gün ve Sevimli Tehlike gibi büyük projelerde rol almıştır. Anıları Koruma, Artık Gücüm Kalmadı, Ayrılalım, Duy Duy, Unut Gitsin, Gözü Karam, Dağçiçeğim, Dillere Düştüm, Sarhoşum, Kurban Aşkına, İki Gözüm, Utanır Gibisin, Geçmiyor Günler, Kimin Umurunda, Gurbet, Yalancı, İstemem Seni, Vazgeçtim ve Yarıda Kalsın gibi bir çok eserin söz ve müzikleri Burçin Birbene aittir. Özellikle Özcan Denizin seslendirmiş olduğu Geçmiyor Günler ile büyük bir çıkış yakalamıştır. Burçak Arat ile evli olan Birben’in bu evliliğinden Berat isminde bir oğlu vardır.

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Bora Duran Kimdir?

Bora Duran Kimdir?

“Başgan” şarkısını dinleyicileriyle buluşturan Bora Duran kimdir? Bora Duran kaç yaşında? Bora Duran albümleri neler? …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir