Ana SayfaDedikoduBurak Sergen'den Kötü Haber!

İlgili Postlar

Burak Sergen’den Kötü Haber!

Geçtiğimiz haftadan bu yana koronavirüsle mücadele eden ve tedavisi yoğun bakımda devam eden Burak Sergen’in, sağlık durumuna dair son bilgiyi eski eşi Işıl Sergen paylaştı.

Burak Sergen Kimdir?

Sadakatsiz’de ‘Haluk Güçlü’ karakterine hayat veren Burak Sergen, bir süredir yoğun bakımda koronavirüs tedavisi görüyordu. Yakın arkadaşı Zafer Kayaokay, “Burak Sergen’in tedavisi hala yoğun bakımda devam ediyor. Durumu ciddiyetini koruyor. Fakat olumsuz bir durum gerçekleşmedi” demişti.

ESKİ EŞİ BİLGİ VERDİ

Burak Sergen, eski eşi Işıl Sergen’in kendi soyadını kullanmaması için dava açmıştı. Sergen’in davalık olduğu eski eşi, ünlü oyuncunun son durumuna dair bilgi verdi.

‘ENTÜBE EDİLMİŞTİR…’

Işıl Sergen paylaşımında “Hastaneden son aldığımız bilgi doğrultusunda Burak, bilinci açıkken kendisinin de bilgilendirilmesi sonucunda daha iyi solunuma ulaşabilmesi adına entübe edilmiştir” dedi.

NE OLMUŞTU?..

Burak Sergen, 11 Nisan Pazartesi günü evinde fenalaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Yakalandığı koronavirüse bağlı akciğer enfeksiyonu ve solunum sıkıntısı yaşadığı belirlenen 60 yaşındaki Sergen, yoğun bakımda tedaviye alındı.

Daha sonra usta oyuncunun 11 yaşındaki oğlu Cansın Sergen’e de koronavirüs teşhisi konuldu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler