Salı, Mart 2, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Bomba İtiraf: "Kibariye'nin Eşinden Çocuk Aldırdım"

Bomba İtiraf: “Kibariye’nin Eşinden Çocuk Aldırdım”

-

Her dönem sanatçı eşi Kibariye‘yi aldattığı konusunda haberlerle magazin gündemine konu olan Ali Küçükbalçık ‘la ilgili Kibariye’yi kahredicek bir haber daha ortaya atıldı. İki sene önce söylediği sözlerle tekrar gündeme gelen Doha Elenouty adlı kadın,neler neler anlattı. İşte çarpıcı Detaylar ile Haberimiz…Kibariye’nin Eşi Ali Küçükbalçık Hakkında Bomba İddia! Başka Kadınla….

Bomba İtiraf: “Kibariye’nin Eşinden Çocuk Aldırdım”

60 yaşlarında olan ünlü şarkıcı Kibariye ve kendisinden tam 20 yaş küçük evlendiği Ali Küçükbalçık, özel yaşantısıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde Kibariye ‘yi Doha Elenouty adlı spor hocasıyla aldattığı öne süren Ali Küçükbalçık aleyhinde flaş bir iddia daha ortaya atıldı…

“Hamile Oldum…. Çocuk Aldırdım”

2018 ‘de Kibariye ‘nin eşi Ali Küçükbalçık’ın Lübnan asıllı spor öğretmeni Doha Elenouty ile ilişki yaşadığı ve hamile kaldığı dedikodusu Magazin Haberleri ‘nde haftalarca dönmüştü. 2019 ‘da Onur Akay ‘ın yönelttiği soruları cevaplayan Doha Elenouty, “Kibariye ve eşi ile gündeme geldin. Kibariye neden boşanmak istedi? Senden niye kıskanmış olabilir?” şeklindeki sorusuna “Hamile oldum, çocuk aldırdım yani kıskanır. Kocası, basın, çocuk… Ben de olsam ben de kıskanırım”şeklindeki cevabıyla adeta ağızları açık bıraktı.

Kibariye Eşi Ali Küçükbalçık’a Toz Kondurmadı..Bomba İtiraf: “Kibariye’nin Eşinden Çocuk Aldırdım”
Doha Elenouty

Kibariye kimdir?

“Banada Günah… Sonuçta Bende İnsanım”

O zamanlarda şarkıcı Kibariye ‘nin kocası olan Ali Küçükbalçık ‘ın kendisine karşı ilgi gösterdiğini aktaran Doha Elenouty, şoke eden ifadelerine şöyle devam etmişti: “İlgi duyuyordu. Benden sonra başka bir kadın daha çıktı. Onunla da aşk yaşamış. İnan o kadar çok kırıldım ki, o kadar çok üzüldüm ki psikolojim bozuldu. Günah. Sonuçta ben de 22-23 yaşında bir kızım. Benim de hayatımda insanlar var. Benim de annem var, benim de babam var. Benim de ailem var.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

armagan-caglayan

Armağan Çağlayan’ın Huysuz Virjin Açıklaması

0
'Huysuz Virjin' olarak bilinen usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı beyazperdeye yansıtılıyor. Filmin danışmanlığını yapan Armağan Çağlayan, "Senaryoyu yazıyoruz. Benim için çok zor bir iş"...
hazar-erguclu

Hazar Ergüçlü ‘den Samimi Açıklamalar