teensexonline.com
Ana SayfaDedikoduBirkan Sokullu: Her Şey Görüldüğü Gibi Toz Pembe Değil

İlgili Postlar

Birkan Sokullu: Her Şey Görüldüğü Gibi Toz Pembe Değil

Birkan Sokullu, hafta sonu sevgilisi Eda Gürkaynak ile görüntülendi. Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Birkan Sokullu “Her şey görüldüğü gibi toz pembe değil” açıklaması yaptı. İşte o açıklamalar;

Birkan Sokullu Yeni Sevgilisiyle El Ele Görüntülendi..

Başarılı oyuncu Birkan Sokullu ile cemiyet yaşantısının tanınmış ünlülerinden Sinem Gürkaynak ve Kemal Gürkaynak’ın kızları olan Eda Gürkaynak, önceki gün Arnavutköy’de yürürken görüntülendi. Bir süredir beraber olan çiftin keyifli halleri dikkat ise çekti.

Birkan Sokullu Kimdir?

Birkan Sokullu: “Çok Güzel Bir Gün Geçiriyoruz

Hürriyet’in yapmış olduğu özel haberine göre; Kısa bir süredir birlikte olan çift, el ele magazin mensublarınca görüntülendi. Görüntülerini alan magazin muhabirlere ayrıca selam veren oyuncu Birkan Sokullu, “Çok güzel bir gün geçiriyoruz, her şey çok güzel” dedi.

Berrak Tüzünataç’ın Birkan Sokullu’yu Görünce Tersi Döndü!..

Birkan Sokullu: Her Şey Görüldüğü Gibi Toz Pembe Değil

Birkan Sokullu, hafta sonu sevgilisi Eda Gürkaynak ile görüntülendi. Gazeteciler, Gürkaynak’ın geçtiğimiz günlerde yaptığı “Ortaokulda kız arkadaşlarım tarafından zorbalığa uğradım, üniversitede yeme bozukluğum vardı” açıklamasını sordu. “New York’ta yaşarken depresyona girip evden dışarı çıkmadım, dünyanın en iyi üniversitelerinden birinden dereceyle mezun olsam da ilk işimde yetersiz hissedip defalarca tuvalette ağladım” açıklaması da hatırlatılan Eda Gürkaynak, “Herkesin yaşadığı şeylerdi. Zaten anlatmaya kalksam bir program yapmamız gerekir. Her şeyin dışarıdan gözüktüğü gibi tozpembe olmadığını belirtmek istemiştim” diye cevap verdi.

Eda Gürkaynak, Koç Lisesi’ni bitirdikten sonra NYU Stern School of Business’ten 3.7 derecesiyle mezun oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler