Ana SayfaÜnlülerBircan Bali'nin Görüntülerini Nihat Doğan Mı Yayınladı?

İlgili Postlar

Bircan Bali’nin Görüntülerini Nihat Doğan Mı Yayınladı?

Sunucu Bircan Bali’nin eski sevgilisiyle öpüşme fotoğrafları basına sızmıştı! Bunu yayan kişinin Nihat Doğan olduğunu iddia edenler oldu! Ünlü Türkücü Nihat Doğan’dan ise açıklama gecikmedi.İşte Nihat Doğan’ın açıklaması…

Sevgilisiyle Samimi Görüntüleri Sızdırılan Bircan Bali, Ateş Püskürdü!

Bircan Bali’nin Açıklaması…

Ünlü Sunucu Bircan Bali, olayın ardından sunuculuğunu yaptığı Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda açtı ağzını yumdu gözünü. Bircan Bali, yaptığı açıklamada “Mayıs ayında 5 yıllık evliliğim bitirdim, bekarım. Benimle ilgili haber çıkarılan kişi ilk yemeği temmuz ayında yedim. iki bekar insanın ilişki yaşamasından haber çıkar mı? Çıkmaz. Haber yapmak için ya Bircan’a evli diyelim ya da diğerine evli diyelim. Ben kınadığım hiçbir şeyi yapmam. Hayatım boyunca bana iftira atanları Allah’a havale ettim ama bu seferle hukuki yollara başvuracağım. Yollarımızı ayırdık, başaramadık. Şenol’dan sonra bu ilişkimde dostça bitti. Eski eşim Şenol benimle konuşarak sonuna kadar senin arkandayım, benimle evliyken böyle bir şey yapmadığını biliyorum dedi. Allah razı olsun. Ben de ona nişanlısıyla mutluluklar dilerim. Pedofiliyi sindirdiniz, cinsel istismarı sindirsiniz, tecavüzü, tacizi, evli kadınların başka adamların elini tutmasını, vatan hainini sindirdiniz. İki bekar insanın öpücüğünü sindiremediniz. Allah’tan korkmayan herkesi Allah’a havale ediyorum. Bunu kimin yaptığını biliyorum. Pazartesi belge ve şahitleriyle açıklanacak. Ben yanlış bir şey yapmadım. Allah’ın izniyle evlilik yapıp çocuk sahibi olacağım. Bunun kim yaptıysa hepsinin IP adresiyle beraber. Benim özel mesajlarım sayfasında bulunduran herkese tazminat davası açacağım.” diye konuştu.

Bircan Bali kimdir?

Nihat Doğan kimdir?

Nihat Doğan’dan Bircan Bali açıklaması…

Ünlü Türkücü Nihat Doğan’dan ise açıklama gecikmedi! Hakkındaki suçlamalara Instagram hesabından cevap veren Ünlü Türkücü Nihat Doğan, çıkan haberleri yalanlayarak hukuki işlem başlattığını söyledi. Hakkındaki suçlamalarla ilgili açıklama yapan Türkücü Nihat Doğan, “Az önce gördüm çok sinirlendim. Bircan Bali’nin görüntülerini yayan kişi olarak benim adımı ima eden sitelere karşı hukuki işlem başlatmış bulunmaktayım. Görüntüleri ben de Instagram’da gördüm. Ayrıca ben kimsenin günahını açmam bel altı da vurmam” dedi.

Bircan Bali sızan fotoğrafları hakkında açıklama yaptı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler