Ana SayfaÜnlülerBiran Damla Yılmaz'ın Yeni Aşkı

İlgili Postlar

Biran Damla Yılmaz’ın Yeni Aşkı

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz yeni bir aşka yelken açtı. İşte Biran Damla Yılmaz’ın yeni aşkı;

Çağrı Telkıvıran’dan Hamle Gecikmedi

“Maske Kimsin Sen” adlı televizyon programında yarışan Aslı Bekiroğlu ve Kubilay Aka geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülenmişti. Bekiroğlu’yla ilişkisi kısa süre önce sona eren Çağrı Telkıvıran da önceki gece Kuruçeşme’deki bir mekanda, aynı programda yarışan Biran Damla Yılmaz ile görüldü.

Biran Damla Yılmaz’ın Yeni Aşkı

Samimi bir şekilde eğlenen ikili, geceye Arnavutköy’deki başka bir mekanda devam etti. Çağrı Telkıvıran ve Biran Damla Yılmaz, mekandan sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ayrı ayrı çıktı. Biran Damla Yılmaz’ın adı daha önce de yarışmanın sunucusu Tansel Öngel’le anılmıştı.

Sebep Üçüncü Kişi Değil

Biran Damla Yılmaz’la ilgili konuşmak istemeyen Çağrı Telkıvıran, “Aslı Bekiroğlu’yla ilişkinizin Kubilay Aka yüzünden bittiği haberleri doğru mu?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: “Hayır üçüncü bir kişi yüzünden bitmedi. Başka sebeplerden ayrıldık.”

Biran Damla Yılmaz Koronavirüse Yakalandı!

“Çiçekleri Çağrı Abi Aldı”

Aşk soruları karşısında sessiz kalan Biran Damla Yılmaz’ı ele veren çiçekçi çocuklar oldu. Oyuncu aracındaki çiçekler sorulunca gülümsemekle yetindi, çocuklar ise “Çiçekleri Çağrı Abi aldı” dedi.

Sosyal Medya Yankılandı

İkilinin birlikte olduğu iddiaları kısa sürede sosyal medyada yayıldı. Şimdi gözler taze çiftler üzerinde… Aslı Bekiroğlu’da ayrılıkla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler