Ana SayfaDizilerBir yemek programı daha geliyor!

İlgili Postlar

Bir yemek programı daha geliyor!

Türk televizyon kanallarında hem çok eleştirilen hem de çok fazla kişi tarafından izlenen yemek programlarına bir yenisi daha geliyor! Ekranlardaki yemek programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Yeni yemek programı hangi kanalda yayınlanacak? Yeni yemek programının adı ne olacak? Yeni yemek programının sunucusu kim olacak? Programın ilk konuğu kim olacak? Tüm merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz.

Yeni yemek programı hangi kanalda yayınlanacak?

Youtube kanalında bir süredir yemek tarifleri ve ünlü isimleri konuk ettiği programıyla dikkat çeken, daha önce de ekranda program yapan Refika Birgül, Fox’un yeni programıyla dönüyor.

Yeni yemek programının sunucusu kim olacak?

Refika Birgül, ‘Refika ile Öze Dönüş’ programıyla, 6 Ocak’tan itibaren her pazar saat 11.15’te FOX’ta izleyiciyle buluşacak.

Türk mutfağını dünya mutfakları..!

Türk mutfağına getirdiği taze bakışla ekranların sevilen ismi haline gelen Refika Birgül, bu programda mahallesi Kuzguncuk’ta, kendi mutfağında bizi ağırlıyor. Her programda özümüze dönerek; köfte, dolma, mantı gibi yemek zannettiğimiz pek çok lezzetin aslında bize has birer Türk mutfağı tekniği olduğunu anlatıyor. Bu teknikleri anlayıp yaşatarak Türk mutfağını dünya mutfakları arasında hak ettiği yere ulaştırmayı amaçlıyor. Eğlenceli ve kalabalık ekibi, candan komşuları, yardımsever esnafı ve ünlü konuklarıyla “Refika ile Öze dönüş”, mutfakta olduğu kadar sokakta yani hayatın içinde geçen gerçek bir program olacak.

İlk konuğu kim olacak?

Bu ülkenin yerel tarifleri ve değerlerinden yola çıkan program, iyilik, umut ve kaliteli özgün içerik gibi tüm dünyada önemi artan global ihtiyaçları da karşılıyor. Herkesin kendi mutfağında kolayca hazırlayabileceği leziz tarifleriyle Refika Birgül, izleyicilere eğlenceli bir lezzet deneyimi sunuyor. ‘Refika ile Öze Dönüş’ programının 6 Ocak Pazar günü konuğu sevilen sanatçı Candan Erçetin olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler