Ana SayfaDizilerBir Küçük Gün Işığı 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dila Babasını Annesinin...

İlgili Postlar

Bir Küçük Gün Işığı 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Dila Babasını Annesinin Öldürdüğünü Anlıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Bir Küçük Gün Işığı, 27. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Elif, Yasemin’in sözleri üzerine Fırat’ın, Cemil’in öz oğlu olmadığını düşünmeye başlıyor. Bir olasılık da olsa emin olmadan Fırat’a bir şey söylememeye karar veriyor. Elif araştırmaya başlıyor ve Cemil’den dinlediği tanışma hikayesini, Ümran’dan duyunca bambaşka hikayeler olduğunu fark ediyor. Fırat’ın öz babası, Kenan’ın bıraktığı mektubu bulmasıyla şüpheleri daha da artar ve Ümran’la yüzleşiyor. Ümran, Cemil’i zehirleyip öldürmek için harekete geçiyor. Bir Küçük Gün Işığı 28. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Dila, babasını annesinin öldürdüğünü anlıyor.

Dila Babasını Annesinin Öldürdüğünü Anlıyor!

Bir Küçük Gün Işığı 28. bölüm 1. fragmanında; Dila, babasını annesinin zehirleyip öldürdüğünü anlıyor. Bunu ispat etmek kanıt arıyor ve bulduğu kanıtla Fırat ve Elif’in karşısına geçip bunu haykırıyor.

İşte Bir Küçük Gün Işığı 28. bölüm 1. fragmanı…

BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI 27. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Elif, Yasemin’in sözleri üzerine Fırat’ın, Cemil’in öz oğlu olmadığını düşünmeye başlıyor. Bunun bir bir olasılık da olsa emin olmadan Fırat’a bir şey söylememeye karar veriyor. Elif, bu durumu araştırmaya başlıyor ve Cemil’den dinlediği tanışma hikayesini, Ümran’dan duyunca bambaşka hikayeler olduğunu fark ediyor.

Fırat’ın öz babası, Kenan’ın bıraktığı mektubu bulmasıyla şüpheleri daha da artıyor ve Ümran’la yüzleşiyor. Bu sırada Fulya ve Alper evlendikten sonra yaşamak istedikleri hayatla ilgili ters düşüp ayrılığın eşiğine geliyorlar.

Bu duruma Gülümser ve Eşref olaya el atıyor. Barıştırmak için çıktıkları yolda bu defa da onlar ters düşüp kavga ediyorlar. Dila yeni biriyle tanışıyor ve adama yakın olabilmek için kendi hakkındaki gerçekleri çarpıtarak anlatıyor.

Yasemin, Ümran’ın, Cemil’in yemeklerine bir baharat karıştırdığını görüyor. Ona engel olmak isterken ters tepiyor. Bu seferde ona engel olmak isterken Ümran’ı karşısına almış oluyor. Ümran, Yasemin’e tuzak kurup onu susturuyor. Elif bunu fark ediyor ve Fırat’a gerçekleri, öz babasının Cemil olmadığını anlatmaya karar veriyor.

Tam Elif, Cemil’e anlatmak isterken onun fenalaştığını görüyor. Cemil, havuz başında birden fenalaşıp kendisini kaybediyor. Tüm ev halkı Cemil beyin yanına koşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler