Ana SayfaÜnlülerBillur Kalkavan'dan Ses Getiren Annelik Açıklaması..

İlgili Postlar

Billur Kalkavan’dan Ses Getiren Annelik Açıklaması..

Çoğu zaman yapttığı sivri dilli açıklamalarla Magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Billur Kalkavan, katıldığı programda, Annelik hakkında öyle şeyler söylediki sözleriyle Twitter’da trend listesine girmeyi başardı. Billur Kalkavan’ın olay sözleri ve tüm Detaylar Haberimizde..

Billur Kalkavan: Annen Gibi Görünürsem Ayrılırız!

Billur Kalkavan’dan Bomba Annelik Açıklaması!

YouTube kanalı üzerinden yayın yapan Kadınca programının bu sefer ki konuğu ünlü oyuncu Billur Kalkavan’dı. Kadıncada Billur Kalkavan’ın; “Anne çok matah bir şey değil” ifadeleriyle yaptığı açıklamaları Twitter’da trend topic oldu. Billur Kalkavan’ın bu sert açıklamalarına destek olanların yanı sıra pek çok kişide tepki verdi.

Billur Kalkavan kimdir?

Billur Kalkavan: “Siz Çocuğu Pörtletin Ortaya, Sonra Dadının Eline Verin”

Çoğu zaman samimi ve çarpıcı açıklamalarla gündemde olan Billur Kalkavan, Kadınca programında da samimi açıklamalarını çocuk doğurma hakkında da devam ederek şunları söyledi; “Çocuk öyle ezbere yapılacak bir şey değil. Çocuğu doğurmadan önce kendini ve maddi durumu ölçüp tartacaksın. Bana ‘Siz çocuk sevmiyorsunuz’ diyorlar, çok sevdiğim için çocuk doğurmamış olabilir miyim? Siz böyle düşüncesizce pörtletin. Sonra verin bir tane dadının eline işe dönün hemen. Ondan sonra uykusuz cadı gibi gidin işe sinir hastası olarak. Öyle insanlar gördüm, geceleri evinde uyumuyor falan.”

Kalkavan: “Arsız, Ciyak Ciyak Bir Sürü Çocuk Koşuşturuyor Etrafta.”

……Sen de evinde kalıp çocuğuna baksaydın. Ondan sonra buna çocuk yapmak deyin. Arsız, terbiyesiz, ciyak ciyak bir sürü çocuk koşuşturuyor etrafta. Hayatta hiçbir şey bilmiyorlar, biz anne babamızdan öğrendik her şeyi. Eğitim evde, öğrenim okuldadır. Eğitim yoksa öğrenimle olmuyor. Her çocuk doğuran da bir ego, yürüyüş değişiyor şöyle bir trip, görüyorum.” 

“Anne Olmak da Çok Matah Bir Şey Değil….”

“Diyorum ki şuradaki kedi, köpek, kertenkele, kuş hepsinin yavrusu oluyor. Kuşların her yıl 2-3 tane yavrusu oluyor, hiç kasılanı görmedim. Anne olmak da çok matah bir şey değil….”

“30 Yaşımda Bebeğimi Aldırdığımda Sevgilimle Çok Ağladık”

……30’lu yaşlarında hamile kaldığını ve aldırdığını söyleyen Kalkavan, “O zamanlar benden 12 yaş küçük bir sevgilim vardı. Aldırdığımda çok ağladık. Çünkü birbirimizi çok seviyorduk. Bence onu meydana getiremediğimize ağladık. Ama bu ağlama çok kısa bir süre sürdü. Şu anda göbek atıyorum. Benim çocuğum ikiz erkek olurdu. Çünkü anne ailem ikiz dolu. İki erkeğim olurdu ama kendi hayatım mahvolurdu. Bunlar tercih meselesidir ben bu hayatı kendim için yaşamayı tercih ettim” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler