Ana SayfaKültür ve SanatFilmlerBiletler Satışa Çıkar Çıkmaz Tükendi

İlgili Postlar

Biletler Satışa Çıkar Çıkmaz Tükendi

“Fantastik Canavarlar: Dumledore’un Sırları” Türkiye prömiyeri özel gösterimi için biletler satışa çıkar çıkmaz kısa sürede tükendi. İşte merak edilen tüm detaylar;

Devam Serisi Çok Beğenildi

Harry Potter kitap ve filmleriyle her yazdığı merak edilen, büyük ilgiyle takip edilen J.K. Rowling bu kez de senaryosunu kaleme aldığı “Fantastik Canavarlar” serisiyle milyonları hayal dünyasına ortak etmeyi sürdürüyor. Serinin yaklaşık dört yıldır heyecanla beklenen üçüncü filmi “Fantastik Canavarlar: Dumledore’un Sırları”; dünya prömiyeri sonrası Türkiye’de vizyona giriyor.

“Fantastik Canavarlar: Dumledore’un Sırları” Vizyona Giriyor

Sekiz kitaplık Harry Potter maceralarının öncesini konu olan filmin ilk gösterimi ise Sihir Dükkanı ev sahipliğinde Nişantaşı City’s sinemalarında yapılacak.  Bu özel gösterim için biletler satışa çıkar çıkmaz tükendi.

Oscar Ödüllü Oyuncu Başrolde

Eleştirmenlerce övgü toplayan, “Fantastik Canavarlar: Dumledore’un Sırları” filmi senaryosuyla olduğu kadar yıldızlar karması ekibiyle de seyircilerin ilgisini çekiyor.

Yönetmen David Yates, Emmy ve Grammy ödüllü bestecisi James Newton Howard,  iki Oscar sahibi başrol oyuncusu Eddie Redmayne, iki kez Oscar adaylığı bulunan Jude Law, Cannes Film Festivali’nde En İyi Erkek Oyuncu ödülü alan Mads Mikkelsen  ve daha pek çok ünlü isim bir arada.

Warner Bros.’un yapımcısı olduğu,  hayranlarının da yıllardır heyecanla beklediği bu yeni film, yediden yetmişe herkes için hafızalarında iz bırakacak fantastik dakikalar vadediyor.

Biletler Satışa Çıkar Çıkmaz Tükendi

Kurduğu Harry Potter evreniyle fantastik film algısını yeniden tanımlayan J.K. Rowling’in bu özel dünyanın arka planını anlatarak bizleri geçmişe götürdüğü “Fantastik Canavarlar” serisinin yıllardır beklenen üçüncü filmi, vizyona girmeden önce hayranlarıyla buluşuyor.

“Fantastik Canavarlar: Dumledore’un Sırları”, Harry Potter ürünlerinin Türkiye’deki tek lisans hakkı sahibi Sihir Dükkanı ev sahipliğinde yapılacak Türkiye prömiyeri sonrası, 15 Nisan’da vizyona girecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler