Ana SayfaÜnlülerBeyin ameliyatı olan Nur Yerlitaş'ı dostları yalnız bırakmıyor

İlgili Postlar

Beyin ameliyatı olan Nur Yerlitaş’ı dostları yalnız bırakmıyor

Beyin ameliyatı olan Nur Yerlitaş’ı dostları yalnız bırakmıyor. Beyin tümörü nedeni ile dün ameliyat edilen ünlü modacı Nur Yerlitaş, hastanede tedavisi devam ederken yakın dostlarından destek alıyor. Detaylar haberimizde…

Son dakika: Beyin tümörü teşhisi konan Nur Yerlitaş ameliyat edildi!

Nur Yerlitaş’a dostlarından destek

Moda dünyasının seçkin isimlerinden biri olan Nur Yerlitaş, dün beynin rastlanan tümör nedeni ile ameliyat edildi. Yerlitaş’ın dostları, ünlü modacıya sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlar ile destek oldular.

Nur Yerlitaş kimdir?

Seda Sayan, “Canım arkadaşım benim, güzel kalpli yokluk arkadaşım, Allah yar ve yardımcın olsun”

Safiye Soyman: “Benim güzel arkadaşım, kadim dostum, sen her şeyin üstesinden gelirsin. Bonkör, cömert Allah-ü Teala seni korusun. Yanındayız hep. Sana acil şifalar diliyorum, geçmiş olsun. Bütün dualarım senin için, canım arkadaşım, can dostum benim.”

Mehmet Ali Erbil: “Sen hep bizimlesin”

Ameliyat edilen Nur Yerlitaş’ın sağlık durumu nasıl?

Beyninde kitle nedeniyle Acıbadem Altunizade Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Necmettin Pamir ve ekibi tarafından ameliyat edilen modacı Nur Yerlitaş’ın sağlık durumu ile ilgili bugün saat 16.30’da basın açıklaması yapıldı. Ünlü modacının ameliyat ve sonraki süreci hakkında bilgi veren Başhekim Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu şöyle konuştu: “Nur Yerlitaş hastanemiz tarafından takip edildi, bu takipler sırasında yapılan değerlendirmede beyninde bir problem olduğu görüldü. Bunun üzerine Bölüm Başkanımız Prof. Dr. Necmettin Pamir tarafından bugün, beynindeki kitleyi çıkarmak üzere ameliyat edildi. Ameliyat sonrası durumu iyi olan Nur hanım uyandı ve konuşabiliyor. Halen yoğun bakımda. Bundan sonraki süreçte; gerek patoloji sonuçları gerekse ameliyat sonrası filmler değerlendirilerek tedavi için bir yol haritası çizilecek.”

Zamana ihtiyacımız var

Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu ünlü sanatçının ‘beyin kanseri olup olmadığı’na yönelik sorular üzerine; “Patolojiden net olarak böyle bir sonuç gelmeden beyinde ya da vücutta gördüğümüz hiçbir kitleyi baştan kanser olarak adlandırmıyoruz. Bunun için veriye ihtiyacımız var ve takipteyiz” diye konuştu.

Normal bir süreç

Beyin ameliyatlarından sonra hiçbir sorun olmasa dahi ilerleyen birkaç gün hastaların yakın tedavi amaçlı yoğun bakımda tutulduğunu belirten Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu “Nur hanımı 2-3 gün yoğun bakımda tutacağız” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler