Ana SayfaÜnlülerBerke Kentli’den Şok Eden İddia: Caner Beni Arabadan Atmaya Kalktı

İlgili Postlar

Berke Kentli’den Şok Eden İddia: Caner Beni Arabadan Atmaya Kalktı

Esra Erol’un sunduğu izdivaç programında tanışıp evlenen Caner Toygar ve Berke çiftinin boşanma kararı aldığı haberi magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. Caner ve Berke ayrılığının gerçek nedeni şiddet mi? Berke konuyla ilgili öyle açıklamalarda bulundu ki…

Caner Toygar’dan şiddet gördüğünü söyleyen ve canlı yayında gözyaşlarına boğulan Berke, “Caner beni arabadan atmaya kalktı” dedi. Katıldığı yarışma programlarıyla adını duyuran Caner Toygar ile Esra Erol’un izdivaç programında tanışıp evlenen Berke, Caner’den şiddet gördüğünü söyleyerek boşanma kararı almıştı.

Gözyaşlarını Tutamadı

TV8 ekranlarında yayınlanan “Gerçeğin Peşinde” programına konuk olan Berke, Caner ile ilgili ilk kez konuştu. Berke, yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

‘Darp Raporu Aldım’

Psikolojik ve fiziksel şiddete uğradığını iddia eden Berke şunları söyledi:

“Ben çok severek evlendim. Caner bana ilk zamanlarda merhametli ve iyi yüzünü gösterdi. Caner’i sevdim ve güvendiğim için evlendim. Caner’den evlenmeden önce de şiddet gördüm ama onu değiştirebilirim sandım. Caner bana ilk şiddeti arabada gösterdi, beni arabadan atmaya çalıştı”dedi. Berke, şiddet gördüğüne dair darp raporu aldığını da sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler