Ana SayfaDedikoduBergüzar Korel Han'ı İlk Defa Paylaştı

İlgili Postlar

Bergüzar Korel Han’ı İlk Defa Paylaştı

Bergüzar Korel Han’ı ilk defa paylaştı. 3 çocuk annesi Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından 2020 yılında kucağına aldığı oğlu Han’ın doğum gününü kutladı. Çocuklarının yüzünü göstermeyen Korel, Han’ın perde arkasında olduğu bir fotoğrafı “Dünyaya gelişindeki kolaylık hayatın boyunca hep seninle olsun” notuyla paylaştı.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’ in Otobüs Maceraları Gülümsetti…

Bir zamanların gündem olan dizilerinden olan ‘Binbir Gece’ nin setinde tanışıp, 2009′ da dünya evine giren Halit Ergenç ile Bergüzar Korel ikilisi, mesut oldukları yuvalarında magazin dünyasında parmakla gösterilen çifti olarak devam ediyorlar.  Ünlü ikili, kısa bir süredir, İngiltere’ nin başkenti Londra’ da yaşamlarını sürdürüyorlar…

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Türkiye’yi Terk Ediyor

Sosyal medya hesaplarında 2,1 milyon takipçisinin olduğu ve sayfalarını aktif olarak  kullanan güzel oyuncu Bergüzar Korel, son olarak yakışıklı eşiyle bindikleri otobüsteki eğlenceli zamanlarını takipçileri için paylaştı.

Bergüzar Korel “Bana Çok Aşık”

İçi boş olarak giden otobüste ayrı ayrı koltuklara oturan ünlü çift, eğlenceli zamanlar geçirmeyi ihmal etmedi. Otobüsten video yayınlayan Bergüzar Korel, Halit Ergenç’ e dönerek “Benden uzağa oturarak bana alan tanıyor, çünkü bana çok aşık” İfadeleriyle seslendi. İşte Çiftin o eğlenceli anları sosyal medyada kısa sürede viral oldu.

Bergüzar Korel kimdir?

Halit Ergenç kimdir?

Bergüzar Korel Han’ı İlk Defa Paylaştı

2009 yılında meslektaşı Halit Ergenç ile nikah masasına oturan Bergüzar Korel, 3 çocuğunu gözlerden uzak büyütmeye devam ediyor. Sosyal medya hesabından da çocuklarının yüzünü göstermeyen Korel, 2 yaşına giren oğlu Han’la bir fotoğrafını paylaştı.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve 2,1 milyon takipçisi bulunan Bergüzar Korel, perdenin arkasında duran oğlu Han’ı öptüğü bir fotoğrafını yayınlayarak altına da şu notu düştü: “Seni gördüğümde dünyanın tüm mevsimleri üzerime yağıyor sanki.. Sarıldığımda karnım açken doyuyor, Öptüğümde, sanki susamışsam kana kana su içmişim gibi ferahlıyor içim. Her geçen gün hayata dair olan cümlelerinle bilgeliğine daha da inandırıyorsun her birimizi. Dünyaya gelişindeki kolaylık hayatın boyunca hep seninle olsun. Kirpiklerindeki mutluluk, saçlarındaki ışık, gülüşündeki dünya hep sağlıkla dönsün yavrum. Ailemize katıldığın bugün bana en güzel gün.. Hepimize hediye. İyi ki doğdun can Han’ım.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler