Ana SayfaDedikoduBehzat Ç'nin Yazarından Suç İtirafı!

İlgili Postlar

Behzat Ç’nin Yazarından Suç İtirafı!

Behzat Ç.’nin Yazarı Emrah Serbes, İki Kişiyi Öldürdüğü Kazayı İtiraf Etti: Teslim Oluyorum

Behzat Ç. dizisinin ve sinema filmlerinin senaristi olan Emrah Serbes, resmi Twitter hesabından çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Emrah Serbes, bir baba-kızın öldüğü trafik kazasına karıştığını itiraf ederek, teslim olacağını açıkladı.

Olay Anında Paniğe Kapılmış Ne Yapacağını Bilememiş

22 Eylül tarihinde Aydın-İzmir otoyolunda meydana gelen, bir baba-kızın öldüğü trafik kazasına karıştığını itiraf eden Serbes, kazayı olay anında paniğe kapıldığı için üstlenemediğini belirtti.O anda yanında bulunan yakın arkadaşı Kenan Doğru’nun kazayı üstlendiğini belirten Serbes, şu ifadelere yer verdi: “Aradan günler geçtikçe bu vicdani sorumluluğu kaldıramayacağımı anladım. Savcılığa geldim ve kendim teslim oluyorum.”

Emrah Serbes Şunları Söyledi:

22.09.2017 tarihinde İzmir Aydın otobanında meydana gelen kazanın sorumlusu benim. Bu kazada aynı aileden bir baba kız hayatını kaybetti, anne ise yoğun bakımda. Ölen genç kız 16 yaşında bir çocuk. Hiçbir şey bir genç kızın hayatından daha değerli değildir.

Bir rampanın ardından birden önümüze çıkan araca çarpmamak için bütün çabayı sarf ettim. Kaygan zeminde yavaşlayamadığımdan direksiyonu bariyerlere kırdım ama çarpışmanın önüne geçemedim. Bariyerleri aşarak 3-4 takla attık ve sonunda demir tellere takılarak durduk. Açılan hava yastığı ve aracın güvenlik sistemi nedeniyle kazayı hafif sıyrıklarla atlattık. Kaza esnasında yanımda oturan arkadaşım Kenan Doğru ile birlikte araçtan çıktık ve diğer ailenin yanına gittik.

Araçtakilerin nabzına baktım anne hala hayattaydı. 112’yi aradım ama ambulans olay yerine çok geç geldi. Araçtan fırlatıp yolun kenarında yatan genç kızı görünce kendimi kaybettim ve bu şok nedeni ile olay anında kazayı üstlenemedim. Kazayı yanımda oturan arkadaşım Kenan Doğru üstlendi. Şuan suçsuz olduğu halde ceza evinde yatmaktadır. Kenan’ı Beşiktaş tribününde tanırım senelerce birbirimizi koruyup kolladık. Bu hadise nedeniyle hiç kimseye bir şey söylemeden sonuna kadar benim için yatacak bir insandır. Ama aradan günler geçince bu vicdani sorumluluğu kaldıramayacağımı anladım. Savcılığa geldim ve kendim teslim oluyorum. Hayatını kaybedenleri geri getiremeyecek olsa da cezam neyse çekmeye hazırım. Hayatını kaybedenlerin yakınlarından özür dilerim. Keşke bu kazada ben ölseydim. Hayatı boyunca haktan,hukuktan ve adaletten bahsetmiş biri olarak bundan sonra doğan her gün benim için bir azap olacak. Suçun cezasından kaçabilirsin ama vicdanın azabından kaçamazsın

   Emrah Serbes

Behzat Ç.'nin Yazarı Emrah Serbes, İki Kişiyi Öldürdüğü Kazayı İtiraf Etti
Behzat Ç.’nin Yazarı Emrah Serbes, İki Kişiyi Öldürdüğü Kazayı İtiraf Etti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler