Ana SayfaÜnlülerBayramda Inna konseri

İlgili Postlar

Bayramda Inna konseri

Gerçek adı; Elena Alexandra Apostoleanu olan Romanyalı sanatçı Inna, müzikteki başarısı ile ülkesindeki sınırları aşarak Avrupa, Orta ve Güney Amerika, Japonya, Avustralya ve Türkiye gibi birçok ülkede müzik listelerinde yer almayı başardı. Inna’nın son single’ı “Gimme Gimme” Latin Amerika’dan İspanya’ya, Fransa’dan Türkiye’ye ve Romanya’dan Amerika’ya ulaşıyor. Inna, şarkılarını yaparken hiçbir zaman ulusal sınır tanımadığı, asıl amacının evrensele hitap eden müzikler yaparak insanları eğlendirmek olduğunu vurguluyor. Bayramda Romanyalı sanatçı InnaTürkiye’ye geldi ve Antalya’da sevenleriyle buluştu.

Antalya’da sevenleriyle buluşacak

Inna, Ramazan bayramında konser için Antalya’ya geldi. Başarılı sanatçı, 24 ve 25 Haziran’da Türkiye’ye geldi. “Gimme Gimme”, 56 milyondan fazla izlendi. Sanatçı, bu single’nı tanıtmak için Meksika, Şili, İspanya, Hollanda ve Türkiye’deki bir promosyon turu gerçekleştirdi. Ülkemizde şarkısıyla, tüm müzik listelerinde üst sıralarında yer alan sanatçı, Türkiye için konser çalışmalarına ağırlık vereceğini belirtti.

Türk insanları güzelleri seviyor.

Türk gazetecinin Innaya yönelttiği: “Şarkılarınız burada listelere üst sıradan giriyor. Sık sık konserler veriyorsunuz. Romen şarkıların Türkiye’de bu kadar ilgi görmesinin sebebi ne olabilir?”sorusuna Romen şarkıcı:  “Güzel olduğumuz için (Gülüyor). Türk insanları güzelleri seviyor. Aynı zamanda ülkelerimiz ve müziklerimizin altyapıları yakın. Şarkılarımızla insanları mutlu ediyoruz, onlara barış ve huzur veriyoruz.” Cevabını veriyor ve yüzüne en içten bir gülümseme yerleşiyor.

“Tüm çıkışlar Romanya’dan”

Müzikteki bu başarısıyla sınırları ortadan kaldıran Inna, müzikseverleri aynı duygularla buluşturmaya devam ediyor. Son zamanlarda Amerika’da ünlü blog yazarı, televizyon sunucusu Perez Hilton, Inna’nın “Gimme Gimme” şarkısı ile ilgili blogunda paylaşımda bulundu. Ünlü blog yazarı: “Tüm çıkışlar Romanya’dan. Inna’ya selam söyleyin. Şarkısı “Gimme Gimme” ileri düzeydedir. Süper akkorlardan gelen seslerle, gerçek bir dünya müziği. Güçlü bir melodi, Amerika’da hit olması büyük isabet” cümleleriyle Inna hakkındaki düşüncelerini dile getirdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler