Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Bayhan, "Annem Gözümün Önünde İntihar Etti"

Bayhan, “Annem Gözümün Önünde İntihar Etti”

-

2004 yılında Pop star isimli şarkı yarışmasına katılarak tanınan şarkıcı Bayhan Gürhan, uzun süredir gündemde yer almıyordu. 14 yıl önce katıldığı Popstar yarışması ile adını tüm Türkiye’ye duyuran Bayhan Gürhan, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Bayhan, hakkında bilinmeyenlerini tüm detayları ile programda anlattı. İşte şarkıcı Bayhan’ın bilinmeyenleri…

Bayhan Gürhan kimdir?Çok dibe vuruşlarım oldu…

İşte Bayhan’ın açıklamaları: “14 yıl önceki ‘Popstar’ yarışmasına bakınca o görüntülerde hiçbir şeyi bilmeyen bir çocuk var. Bilmediği bir dünyaya yaklaşan bir çocuk. Şarkı söylemek en büyük hayalimdir, hala şarkı söylüyorum. Çok uzun bir ara verdim. Yavaş yavaş geri dönüyorum. Yarışmanın üzerinden 14 yıl geçti. Çok dibe vuruşlarım oldu. Burada önemli olan bu yaraları sevenlerinize göstermemeniz.”

Deniz Seki ödül aldı! İlk tebrik Bayhan’dan geldi…Bayhan, “Her şey bir tecrübe. Her şey hayatın kendisi…

Seneler önce katıldığı popstar yarışmasında ünlenen Bayhan adından söz ettirmeye devam ediyor. Mütevazi tavırları ile halkın sevgisini kazanan Bayhan, “Her şey bir tecrübe. Her şey hayatın kendisi. Tecrübelerimizi yaşadık.Ben hayatı gezerek, keşfederek yaşamayı sevenlerdenim. Teknolojiden uzak, doğayla iç içe koyunlarla gezmek bile çok güzel. Tabiatta var olan her şeyin size bir pozitif etkisi vardır. Ben bunu meditasyon olarak gördüm. Çobanlık da öyle bir şey. Bazen bir ağaca bakarsınız, o sizi rahatlatır. Ben hala bir değişim içerisindeyim. Çıkmazlarım dan çıktım. ”

Popstar Bayhan Neden Ciciş Kardeşlerle Takılıyor?

Annem küçükken gözümün önünde intihar etti…

“Bir şey sakladığım yok. Bana sorulan her şeyin cevabını veririm. Engellendim demek hata olur. Biz o zaman çocuktuk, yol yordam bilmezdik. Birçok artıdan geri kaldık. İnsanları affedeli çok zaman oldu. Kendimi de affettim. Deniz Seki ile bir ödül gecesinde karşılaştık. Nasip oldu, biraz sohbet ettik ve helalleştik. Herkes kendisine yakışanı yapar. Benimle bir sorunu yok Deniz Hanım’ın. Annem küçükken gözümün önünde intihar etti. Bazı izler vardır gitmez. Ama buna rağmen ayakta kalmaya çalışıyoruz. İlaç desteği almadan. Bu insanların dünyada yaşayabileceği en büyük cennet annesiyle var olmasıdır. Baba hep eksiktir, Anne her türlü varlıkta yoklukta güzellikleri yaşatır. Annemi kaybettiğimde beş-altı yaşındaydım. Hatırlarım hala.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

0
Ünlü sanatçı Yusuf Güney, 55 tane tilki kürkünün kullanıldığı paltoyu giyen usta şarkıcı Bülent Ersoy'u yaylım ateşine tutmuştu. "İnsan olamadın" diyen Yusuf Güney, büyük...
Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!