Magazin Haberleri » Ünlüler » Banu Alkan: Bülent Ersoy’la Yeniden Aynı Projedeyiz
Banu Alkan: Bülent Ersoy’la Yeniden Aynı Projedeyiz
Banu Alkan: Bülent Ersoy’la Yeniden Aynı Projedeyiz

Banu Alkan: Bülent Ersoy’la Yeniden Aynı Projedeyiz

Banu Alkan, geçtiğimiz gün Metropol İstanbul’da görüntülendi. Öğle saatlerinde gittiği alışveriş merkezinde Galliard’da küçük yeğeniyle yemek yiyen Alkan, restoran çıkışı gazetecilere poz verip, sohbet etti. “Yeni projelerle bomba gibi geliyorum” diyen Alkan, Bülent Ersoy’la yeni bir projede beraber yer alacaklarını açıkladı.


Banu Alkan Bülent Ersoy ile Safiye Soyman’ın da içinde bulunduğu projesiyle ilgili olarak şaşırtıcı açıklamalarda bulunmuştu. Hindistan’da bulunduğu süre zarfında hastalıklarla boğuştuğunu ve zor bir dönemden geçtiğini söyleyen Alkan, kendisine Burcu Esmersoy ile yaşadığı polemik hatırlatılınca ağzını açıp gözünü yummuştu. Esmersoy’un ilk başlarda kendisinde iyi bir kız izlenimi bıraktığını söyleyen Banu Alkan sonrasında genç kadın tavırlarının değiştiğini ve kendisine üstünlük taslamak istediğini söylemişti.

Alkan, “Herkes haddini bilecek, bizim gibi isimlerle bir arada olsun, yıldızın orada parladı. Üstün olmak otorite olmak istiyordu. Bana üstünlük tasladı ve ben de ona ‘Sen kimsin’ dedim. Burcu Esmersoy bana “Seni sosyal medyadan takip etmem” dedi. Ardından Türkiye’ye döndükten sonra konuk olduğu bir kanalda absürt şeyler söyledi. Sen kimsin, Banu Alkan kim! Herkes haddini bilecek” demişti.


Sanatçıya yeni nesil oyunculardan kimi beğendiği soruldu. Alkan, Burak Özçivit‘e hayranım. “O çocuk gerçekten her şeyi hak ediyor. Duruşu, tarzı, oyunculuğu mükemmel, çok beğeniyorum” şeklinde konuştu. Daha sonra AVM gezintisine devam eden oyuncu, yeğeniyle keyifli vakit geçirdi.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ebrar Durmuş

Avatar

İlginizi Çekebilir

Betül Demir Konserlerini Taşıdı

Betül Demir Konserlerini Dijital Platformlara Taşıdı…

Söz ve müziği Irmak Arıcı’ya aranjesi ise Emirhan Cengiz’e ait yeni şarkısı “Toz Duman” ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir