Ana SayfaDedikoduBahyan "Annem Ablamla Bana Fare Zehri İçirmeye Çalıştı"

İlgili Postlar

Bahyan “Annem Ablamla Bana Fare Zehri İçirmeye Çalıştı”

Gökhan Çınar’ın Exxen’de yayımlanan Katharsis programına konuk olan Popstar Bayhan herkesi şaşkına çevirdi. Zorluklarla geçen çocukluk döneminden bahseden Bayhan “Annem ablamla bana fare zehri içirmeye çalıştı” diyerek ağızları açık bıraktı. Bayhan’dan çarpıcı açıklamalar geldi. İşe ünlü şarkıcının o açıklamaları;

Bahyan’dan Çarpıcı Açıklamalar

Popstar yarışmasıyla tanınan Bayhan Gürhan, uzman psikolog Gökhan Çınar‘ın Exxen’de yayınlanan “Katarsis X-TRA” programına konuk oldu. Programda zaman zaman duygusal anlar yaşayan Bahyan açıklamalarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Bugüne dek kendisi hakkında bilinmeyenleri ilk kez açıklayan ünlü şarkıcı, ilk kez zorlu çocukluk hayatından bahsetti.

Gökhan Çınar Kimdir?

“Annemin Verdiği Fare Zehrini İçmeye Çalışırken Ablam Engelledi”

Annesinin vefatı hakkında konuşan şarkıcı, anlattıklarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Bayhan, yaşadıklarıyla ilgili şunları söyledi: “Annemin aramızdan ayrılışı çok üzücüdür. Bir gün birlikte fare zehri aldık ve evimize gittik. Eve vardığımızda zehri çay bardağına doldurdu. İlk önce ablama uzattı, o istemedi. Ardından bana uzattı, ben tam bardağı alıp içecekken ablam engelledi. Sonunda ise annem o zehirden içer gibi oldu. O an hatırladığım tek şey, bağırarak dışarı çıktı ve o andan sonra bir daha annemi hiç görmedim. Bu çaresizlikle yapılmış bir şeydi. Ben çok kötü bir çocukluk yaşadım.”

Bayhan Gürhan Kimdir?

“Annem Ölünce Almanya’ya Gittik Ablam Orada Öldü”

Popstar Bayhan, annesini kaybettikten sonra Almanya’ya babasının yanına gittiklerini söyleyerek “Orada da üvey annemiz oldu. Bizi aç bırakırdı. Sonra kendimi Almanya’da bir çocuk esirgeme kurumunda buldum. Bir sene boyunca rahibeler bize baktı. Ablam, Almanya’da okumaya devam etti, ben Türkiye’ye geldim. Ablamı orada trafik kazasında kaybettik” dedi. Şarkıcı, “İstanbul’a geldim bir şeyler yapmaya çalıştım. Hep şarkı söylerdim. Kaybolmuş bir ruh gibiydim” dedi.

Bayhan Oyunculuk Tekliflerini Neden Kabul Etmiyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler