Ana SayfaÜnlülerBahar Can'dan Aleyna Tilki İle İlgili Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

İlgili Postlar

Bahar Can’dan Aleyna Tilki İle İlgili Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

‘İşte Benim Stilim’ adlı Moda programındaki performansıyla ünlenen ve sosyal medya hesabından paylaştığı paylaşımlarla gündemden eksik olmayan Bahar Candan’ın şimdiki hali ise herkesi çok şaşırtmıştı. Son dönemde Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla gündeme gelen Bahar Candan, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu. Katıldığı moda programlarıyla adını duyuran ve son günlerde göbeğiyleçok konuşulan Bahar Candan, çarpıcı açıklamaları ile dikkat çekti. İşte Detaylar…

Bahar Candan İle Çok Özel! Anoreksiya Değilim!

Bahar Can’dan Aleyna Tilki’ye göndermede bulundu…

Programda sunucularının “Aleyna, benim giydiklerimi giyiyor, sürekli beni takipte’ demişsin öyle mi düşünüyorsun?” sorusuna üzerine açıklama yapan Bahar Candan, şöyle konuştu: “Giysilerimi görünce öyle düşünüyorum. Örneğin bir markaya ait montum ve taytım vardı insan görünce düşünüyor yani. Çokta ünlü bir kız takip ediyorum. Benden daha ünlü bunu kabul edebilirim ama gördüğümde de anlıyorum. Arkadaşlarım sürekli ‘Sana benziyor, senin gibi olmak istiyor’ diyor.”

Bahar Candan Kimdir?

Bahar Candan 2. Sayfa’da çarpıcı açıklamalara devam etti…

Bahar Candan 2. Sayfa’da çarpıcı açıklamalara devam etti. “Son günlerde çok para harcamaya başladım. Yemek yediğim mekanlara 2 bin TL ödediğim oldu. Makarna ve deniz mahsulleri yiyorum. Bu hesap iki kişiye geliyor. Bazen ben ödüyorum ama genellikle Selin diye bir arkadaşım var o ödüyor. Ben tutumluyumdur, eskiden evden 100 TL -200 TL ile çıkıyordum. Şimdi 3 bin, 4 bin TL ile çıkıyorum. Bizim üç tane iş yerimiz var. Benim aileme şöyle yararım oldu. 17 yaşında popüler oldum. İnsanlar beni görmek için iş yerlerimize akın ediyorlar. Benim sayemde para kazanıyoruz. Ben de o yüzden para harcarken sıkıntı yaşamıyorum. Annem-babam sadece ‘biraz daha az para harca’ diyor. Eğer sevdiğim kişinin maddi durumu iyi değilse ben ona destek olurum. Arkasında dururum, iş yapmasını sağlarım. Açık konuşmak gerekirse hayatıma girecek kişinin maddi durumunun iyi olması lazım.”

Aleyna Tilki Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler