Ana SayfaÜnlülerAyrılık haberlerine el ele yanıt

İlgili Postlar

Ayrılık haberlerine el ele yanıt

Başrollerini Mehmet Günsür, Bige Önal, Nejat İşler, Timuçin Esen’in paylaştıkları ‘Martıların Efendisi’ filminin galası önceki akşam yapıldı.

Bige Önal, galaya filmde konuk oyuncu olarak rol alan sevgilisi Aras Bulut İynemli’yle katıldı. Rol aldıkları projelerdeki sevişme sahneleri yüzünden ayrıldıkları dedikodularıyla gündeme gelen çift, objektiflere el ele poz verdi.

 

Bige Önal, ‘Martıların Efendisi’ filminde rol arkadaşı Mehmet Günsür ile olan öpüşme sahneleri yüzünden sevgilisi Aras Bulut İynemli’den ayrılmıştı. Kriz çözüldü, aşıklar yeniden birlikte..

Mehmet Günsür ve Bige Önal’ın başrollerinde olduğu ‘Martıların Efendisi’ filminin galası önceki akşam Kanyon’da gerçekleşti. Aras Bulut İynemli, üç yıldır beraber olduğu sevgilisi Bige Önal’ın filmdeki yakınlaşma sahnelerinden dolayı kıskançlık krizi yaşayıp ayrılmıştı. İkilinin ayrılığı ise kısa sürdü. Sevgililer galaya el ele katıldı.

Bige Önal film ile ilgili “Filmin hikayesi ve çekim sürecinde büyülü bir şey yaşadık. Umarım bizi heyecanlandırdığı kadar seyirciyi de heyecanlandırır” dedi. Filmde konuk oyuncu olarak rol alan sevgilisi İynemli ise “Büyülü bir proje olduğunu biliyordum, ondan dahil oldum” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler