Pazartesi, Haziran 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Avlu Fragmanı Yayınlandı mı?

Avlu Fragmanı Yayınlandı mı?

-

Avlu 25.son bölümde; Deniz’in yakasından bir türlü düşmeyen ve oğlunun öcünü almak için ant içen Kudret, büyük bir kumpas hazırlamak üzere faaliyete geçti. Avlu son bölümde; Araları açılan ve birbirlerine karşı sert bir tutum takınan Deniz ve Azra, çetin geçen bir yüzleşme yaşadı. Peki, Avlu 26.bölüm fragmanı geldi mi?

Avlu dizisi oyuncu kadrosu

Cinayete kurban giden kim?

Star TV ekranlarının soluksuz takip edilen dizi projesi Avlu 25.son bölümde; Kudret’in Deniz’e karşı bitip tükenmez kin, nefret, hırs ve intikam duygusunun önüne geçememesi, her geçen gün çok daha korkutucu hamlelerde bulunmasına ortam hazırladı. Avlu son bölümde; Kudret, oğlu Alp’in kanının yerde kalmaması adına yeminler ederek, Deniz’in her bulduğu yerde ensesine yapışmaya başladı ve can evinden vurulmasının bedelini tek tek ödetmek üzere vurucu bir plan hazırlama eyleminde bulundu. Diğer taraftan güzel giden arkadaşlık ilişkilerine, aralarındaki bağlılığa ve yakınlığa gölge düşen Deniz ve Azra arasında büyük fırtınalar kopması sonucu bu kez acımasız tavırlarıyla birbirlerini karşısına aldılar. Öte yandan cezaevi, yakın bir zaman önce Deniz’in canına kıydığı Alp hakkında meydana gelen gelişmeyle çalkalandı, Kudret’in cinayete kurban giden oğlunun Özge’den bir çocuğu olmasının ardından Avlu 26.bölüm fragmanı araştırılıyor. Azra ise hapishanede sürpriz bir planı uygulamaya koyulmasının, bu konuda tüm mahkumlardan ilgi, destek ve onay görmesinin akabinde Avlu 26.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Avlu 26.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Star TV ekranlarında sürükleyici ve etkileyici bölümlerde imzasını taşıyan Avlu 26.bölüm fragmanı şu an için yayınlanmadı.

Avlu son bölümde;

Cezaevinde duyulan tek el silah sesi, herkesi korku dolu bir sessizliğe sürüklemiştir. Zerrin, günden güne köşeye sıkışmaktadır. Bir çıkış yolu arayan sadece o değildir. Azra için de bir karar verme ve hareket etme zamanı gelmiştir. Peki yaptığı seçimler ona ne kazandıracak ne kaybettirecektir? Kudret intikam duygusuyla verdiği kararın bedelini çok ağır ödemek üzeredir. Deniz ise artık sevdiği kimsenin canı yanmasın diye elinden gelen her şeyi yapmaktadır.

Oyuncu kadrosunu Demet Evgar, Ceren Moray, Nursel Köse ve Kenan Ece gibi gibi başarılı oyuncuların oluşturduğu Avlu 26.bölümü ile 27 Aralık Perşembe günü Star TV ekranlarında olacak.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı

İkimizin Sırrı Dizisinin İlk Tanıtımı Yayınlandı! Dizinin Yayın Tarihi Belli Oldu...

0
Atv'nin yeni yaz dizisi İkimizin Sırrı, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yapımcılığını Üs yapım üstleniyor. Senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı İkimizin Sırrı dizisinin yönetmen koltuğunda...