Magazin Haberleri » Dedikodu » Ata Demirer’den Aşk Dolu Gönderme
Ata Demirer'den Aşk Dolu Gönderme
Ata Demirer'den Aşk Dolu Gönderme

Ata Demirer’den Aşk Dolu Gönderme

Hedefim Sensin filmi ile en son izleyici ile buluşan Ata Demirer,  Aslı Turanlı ile yaşadıklarını öne sürelen aşk haberi ile Magazin Haberleri‘nde çalkalanmaya devam ediyor. Ata Demirer’in kendi Instagram sayfasından yaptığı paylaşım ile yine tüm hayranlarını meraklandırmayı başardı, Detaylar Haberimizde..


Ata Demirer Konuk Olduğu Programda Filmiyle İlgili Yeni Açıklamalarda Bulundu!

“Dedikodu Aslı’nın Filminin Önüne Geçmesin”

Geçtiğimiz günlerde ünlü komedyen Ata Demirer ile Aslı Turanlı’nın birlikte aşk yaşadıkları öne sürülmüştü. Ata Demirer “Aslı Gibidir” filminin galasında aşk dedikodularına önce gülmüş sonrasında da “Bunu bence başka yerde konuşalım, Aslı’nın filminin önüne geçmesin. Öyle bir şey yok demişti.” ifadeleriyle iddialara yanıt vermişti.

Ata Demirer kimdir?

 

 

Aşk Dolu Karşılık..

Ata Demirer Instagram sayfasından Aslı Turanlı’nın resmine kalp emojisi ekleyerek aralarındaki iddia edilen aşk söylentileri doğrulamış gibi göründü. Aslı Turanlı ise Ata Demirer’in bu kalpli yorumuna öpücük emojisi ekleyerek cevap verdiği gözlerden kaçmadı.


 

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Tarkan Koronavirüs Açıklaması Yaptı..

Megastar Tarkan Koronavirüs Açıklaması Yaptı..

Megastar Tarkan, korona virüsü salgını önlemi kapsamından ev karantinasına Almanya’daki evinde girmişti. Ünlü isim korona …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir