Salı, Kasım 30, 2021
Ana SayfaDedikoduAslışah Alkoçlar,Garipöğlu'nun Hasretine Dayanamadı!

Aslışah Alkoçlar,Garipöğlu’nun Hasretine Dayanamadı!

-

Kasım Garipoğlu ile Yakalanan Aslışah Alkoçlar: Eyvah Nereden Buldular

Cem Garipoğlu’nun kuzeni Kasım Garipoğlu ile aşk yaşayan Aslışah Alkoçlar, sevgilisinden ayrılmıştı. Bu ayrılık sadece 3 ay sürdü. Aslışah Alkoçlar Garipoğlu’nun hasretine dayanamadı. 3 ay sonunda tekrar barışan çift, kameralara yakalandı.

“Eyvah Nereden Buldular”

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit’in torunu Aslışah Alkoçlar ile Münnevver Karabulut’un katili Cem Garipoğlu’nun kuzeni Kasım Garipoğlu üç aylık ayrılığın ardından barıştı.Kısa bir ayrılığın ardından tekrar dayanamayıp barışan çift bir mekanda aşk tazeliyorlardı. İkili önceki gece Asmalımescit’teki bir restorandaydı. Flaşlar patlayınca paniğe kapılan Alkoçlar “Eyvah! Nereden buldular ki” diye söylenirken, Garipoğlu rahat tavırlarıyla dikkat çekti.

Sürekli adı aşk dedikodularına karışan Aslışah Alkoçlar’ın Garipoğlu ile yaşadığı ilişki çok kişi tarafından takip edilip,çokta konuşulmakta. Bakalım ilişkilerini bir küs bir barışık geçiren ikili bu birlikteliklerini evliliğe taşıyabilecekler mi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Öne Çıkan Haberler

Tefo & Seko “Lafa Bak” İsimli Yeni Single Yayında...

Tefo & Seko “Lafa Bak” İsimli Yeni Single Yayında…

0
Ünlü müzisyenler Tefo ve Seko’ nun yepyeni single’ı “Lafa Bak” 26 Kasım Cuma günü tüm dijitalmüzik platformlarında yerini aldı. İşte Detayları... Alişan & Tefo’ nun...