Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana Sayfa Kimdir Aslı Samat Kimdir?

Aslı Samat Kimdir?

-

“Hercai” dizisinin sevilen oyuncusu Aslı Samat kimdir? Aslı Samat kaç yaşında? Aslı Samat dizileri neler? Aslı Samat filmleri neler? Aslı Samat aslen nereli? Aslı Samat hangi burç? Aslı Samat hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Aslı Samat Kaç Yaşında? Aslı Samat Aslen Nereli? Aslı Samat Hangi Burç?

Aslı Samat 25 Nisan 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Aslı Samat Boğa burcudur.

Aslı Samat Kimdir?

Aslı Samat eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır. Liseden mevzun olduktan sonra “İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk Bölümü”nü kazanan Aslı Samat okuldan başarıyla mevzun olduktan sonra, ilk olarak 2015 senesinde “Uzaklarda Arama” filmiyle beyaz perdede izleyici karşına geçmiştir.

Sempatik tavırları ve yeteneği ile kısa zamanda çok sevilen Aslı Samat, 2017 senesinde “Ateş Böceği” filmiyle beyaz perde de yeniden izleyicisiyle buluşmuştur. Oyunculuğu ile ön plana çıkan genç sanatçı ardından 2018 senesinde “Lady Winsley” filminde oynayarak büyük beğeni toplayarak, ATV ekranlarının sevilen dizisi “Hercai”nin başarılı kadrosu arasına girmeyi başarmıştır.

Aslı Samat Dizileri

  • 2019 – Hercai

Aslı Samat Filmleri

  • 2018 – Lady Winsley
  • 2017 – Ateş Böceği
  • 2015 – Uzaklarda AramaCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

0
Miss Turkey 2021 güzelleri gelecek planlarını anlattı. İşte o mini röportaj; DİLARA KORKMAZ ? Şu an kendini nasıl hissediyorsun? Heyecanım, mutluluğum çok yüksek. İnsanları gururlandırdığım için mutluyum....